[Official] Güncelleştirme Notlarımız

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Merhaba Homekoworld Ailesi,
Official serverimizde bizlerle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Yapılmış olan ve gelecek olan güncellemeler.

[26.04.2021 Güncelleştirme Notlarımız]
1-Relog atınca yeniden flash basma sorunu giderildi. En fazla 10 tane basabilirsiniz. (Görüntü bugu oluyordu 11 12 tane basılıyormuş gibi ancak flash gidiyordu.)
2-BDW Etkinliği aktif edildi.
3-Genie ile ilgili problemler, takılma, range of activities 0 yapınca hareket etmemesi, hp booster basarken partyede basmaya çalışması gibi sorunlar giderildi.
4-Slave pazar ile ilgili görüntü bugları giderildi. Town atmadna pazarı görememe, pazardak itemi görememe gibi sorunlar giderildi.
5-Magic bag e çantadan aynı itemi atarken itemin magic bagde kitlenme sorunu giderildi.
6-Buy pazardaki eksik itemler, buy pazara item koymaya çalışınca örneğin trina : koyamaması sorunu giderildi.
7-Slave için buy pazar sistemi aktif edildi.
8-Skillbarda skilleri çıkartıp koyarken client crashsorunu giderildi.
9-Vip Keyde item alıp koyarken Crash hatası sorunu giderildi.
10-F10 Dan effect bölümünde mining effect bölümü eklendi. Madendeki effecti kapatıp açmanızı sağlar.
11-Hp Mp Pot basarken potun nadiren 'Casting' verip skill animasyonlarını iptal etme sorunu giderildi. (reset lazım)
12-Yaratıkların hareketleri ile ilgili sorunlar, uzaktan vurması, uyutma attıgında buglanması gibi problemler giderildi.(reset lazım)
13-Eslant troll warrior slotu taş içinde doğma ve takılma sorunu giderildi.
14-Eslant stone golem ağaç içinde doğma ve takılma sorunu giderildi.
15-Luferson ve Elmorad castle keilen coins farm dengesizliği sorunu giderildi.
16-Luferson 'Garuna' slotunda saman içinde doğma sorunu giderildi.
17-Cz bahçe farmında manuel select olan yaratıklarda bir slotun manuel diğerinin normal olma sorunu giderildi. Hepsi manuel olacaktır.
18-Cz cruel, enigma, hellfire, havoc bu moblara mele ve magelerin dmg dengesizliği sorunu giderildi.
19-Sell pazar kurunca kurduğumuz itemleri görememe sorunu giderildi.
20-Buy pazara adetli item koyunca 1 adet görünme sorunu giderildi.
21-Sundirese Itemleri npc ye satarken low, middle, high şeklinde otomatik sell kısmına koyan bölüm eklendi. Itemleri rahat satmanız için.
22-Tp sc clanda çalışmama sorunu ve friendde çalışmama sorunu giderildi.
23-Oyundan çıktığın zaman son seçtiğin premium hangisiyse onda başlayacaktır.

27.04.2021 Güncelleştirmeler [Aktif]
1-Genie sorunları giderildi. (İlk restartta mevcut oyuncularımızın genie sürelerine +48 saat eklenecektir.)
2-Clan Sekmesinde, clan başkanını altta gösterme sorunu giderildi.
3-Client ses kapalıyken ses gelme problemleri giderildi.
4-Orange Pot kaldırıldı. Mevcut orange pot alan oyuncular üzerindeki orange potları 4 gün içerisinde kullanması gerekmektedir.
5-Exp prenin adı TITAN Pre olarak güncellendi.

[Yapım Aşamasında]
1-Pet sistemi.
2-F12 Client gizleme özelliği
3-Ağaç yaprağı kapatma.

Arka planda çalışmalar sürekli devam etmektedir, çalışmalar tamamlandığında düzenli olarak servera patch eklenmekte ve konu altına yazılmaktadır.

Son düzenleme:

apache

Well-Known Member
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Eki 2016
7
0
8,736,653,139
1,933
Genie berbat halde kötü şu anda. Warriorda atak yapmıyor yerinde duruyor ve kulaklıktan saçma sapan bir cızırtı geliyor. Pazarda hala itemler gözükmüyor.
Arkadaşın bahsettiği cızırtı probleminden bende muzdaribim. felaket kötü birşey pcyi res atınca bi düzeldi ama tekrar başladı

Halsey

Well-Known Member
1 Yıllık Üye
27 Eyl 2019
11
1
19,947,043
1,440
Hocam bu cızırtı olayı hayattan soğuttu beni, kulaklık takmaya korkar oldum. Gece bazen sesi kısmayı unutuyorum sesten uyanıyorum psikolojim bozuldu :D Lütfen çözelim artık bu sorunu.

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Hocam bu cızırtı olayı hayattan soğuttu beni, kulaklık takmaya korkar oldum. Gece bazen sesi kısmayı unutuyorum sesten uyanıyorum psikolojim bozuldu :D Lütfen çözelim artık bu sorunu.

2 Clientede uygulamanız gerekiyor.

3496

ZekeriyaKRNZ

New Member
23 Nis 2021
3
1
0
637
Gem kırdırma yerinde oto sell şeklinde bölüm eklenebilir.
Middle class itemlerini yakmaktan bıktım fp dir chitindir bu eklenebilir

hmkkadir

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
7 May 2017
309
27
8,804,745,569
7,716
Oto maden droplarına da acil güncelleme istiyoruz kaldı 11 gün. Şuanki haliyle bırak kar ettirmeyi 2.5k yı bile çıkarmaz yazık oldu kclere
[/QUOTEKesinlikle katılıyorum, bende oto miningin bu sw ye has çöp olduğu düşüncesindeyim. Güncelleme yapılması gerekiyor bencede

Siyahlim

Well-Known Member
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
29 Mar 2015
1
1
8,736,648,639
573
oto mining e de bi el atsanız gerçekten cok güzel olacak raimworm stone life abys gem kasıyoz oto mining le golden mattock arasında ne fark kalıyo ben bunları kasarsam

TheOttoman

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
26 Kas 2017
51
41
8,736,657,639
3,426
Oto mininge güncelleme yapılması lazım2.5k kc ye alınıyor ama 15 gunde kendı parasını cıkartmaz 24 saat oyunda dursa

KaaNTİTANS

Well-Known Member
9 Nis 2021
1
0
4,500
632
Genie hiç dokunmasanız daha iyiydi şuan warrior genie si çalışmıyor mob seçmiyor takılıyor priestlerde bişey yok