S
Reaction score
77

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• başkan ben 15 gündür 0 lag 0 dc pk atıyordum
    şimdi neden bilmiyom pech le bereber sürekli dc
    ilk 1 dk sıkıntı yok sonra lag ve ardından dc 5 dk sürmüyor neden
    Support kardeşim server açılma hakkında kaç dakikaya açılacağından bir bilgi verirmisiniz artık sabah işimiz gücümüz var
    Kardeşim bana acil yardımın lazım çok hemde ben gem kırarken itemim kilitli değildi yanlışlıkla çöpe attım +8 raptor onu geri alamıyorum gittiğimde ise npc ye farklı itemler çıkıyor onlarıda alamıyorum bana yardımın gerekli çok acil
    şu insanları biraz dinleyin saygınızı koruyun bari insanlar aylarca emek verdi cevap bile vermiyorsunuz
    şu forumdaki sohbet kanalına bakacakmısınız bi oyun oynıcaz daha başlamadan sıktınız ?????????????????????????????????????????????????????????????
    hocam mehmet abiye ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz utfen ozelden de mesaj yazamıyorum sızlere dolu gorundugu ıcın cok buyuk bır madurıyet durumu soz konusudru lutfen yardımcı olun
    sa küçük kardeşim clandan birinin itemini alior ve vermior bunun üzerine hdd ban atilior hic bir karakterime giremiorum lütfen ban atilmis ve oyuna giremiırum lütfen karakter banli kalsin ama ip bani kaldirin bari yalvaririm giriş ıd kokan lütfen ip bn kalksin
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…