Kaneki
Reaction score
444

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• Oyunda bana bi itemi almak için pm atan kardeşimize istediğim fiyatı söylediğimde durup dururken küfretmesinin ss ini aldım nereye atmalıyım
    Sundrieseye 25-20m lik abyss gem sattım ama parasini alamadım abyss gemilerde gitti relog atım düzelmedi PM:2H1K
    Sundrieseye 25-20m lik abyss gem sattım ama parasini alamadım abyss gemilerde gitti relog atım düzelmesi PM:2H1K
    GameMaster sana birine köpek deme hakkını kim veriyor yaptığınız içeriği kıyaslama yapıldı diye ürünlerin fiyatları eleştirildi diye karşısındakinlere hakaret etmek nedir birde ....'nın köpeği yazmak nedir hayırdır sana bu hakaret hakkını kim veriyor
    Kolay gelsin karakterimin gizli soru cevabını unuttum karakterin benim olduğuna dair bütün bilgileri verebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
    Merhaba Sayın Yöneticim Üyeligimle ilgili Problemim Var Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Ben gizli sorumu unuttum mail adresimdende ulaşamıyorum karekterimi güvence altına almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum TEŞEKKÜRLER HomeKoWorld EKİBİ.
    bu durum jakkinda ilgilenirsen sevinirim swnizden memnun kaldim birakmak istemem 0 dan bir çar açip oyuna devam etmek istiyorum .
    lIIlIKVPlIlIIl
    NİCKLİ CAR BANLI KALSIN FAKAT HDD BAN KALDIRILIRSA SEVİNİRİM SWNİZ GÜZEL SW BÖYLE BİR SWDE DEVAM ETMEK İSTERİM YENİ BİR ÇAR AÇIP
    HAYIRLI AKSAMLAR.
    SWYE YENİ BAŞLADIM CLİENT SERBESTMİŞ SANIRIM 1 TANE CAR PAZARDA OLMAK KAYDIYLA

CARIN İD : lIIlIKVPlIlIIl
    BU CARIMLA BAN YEMİŞİM HİÇ BİR ŞEKİLDE OYUNA GİRİŞ YAPAMIYORUM BU CARDAKİ VARSA HDD BANI KALDIRIRMISINIZ SWNİZDEN MEMNUNDUM BİR DAHA CLİENT OLUŞTURMAM..
    Merhaba iyi günler arkadasm ban yedi ep 40 gbye satilir yazarken gb satişi yapiyorz sanilmiş heralde ban atildi yardmci olrmsnz
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…