ZaGoR
Reaction score
5,085

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• hala oyunda o da kullanyo ama o ban yemedi ? neden SVIDANIYA_N1KO emreden aldim 2x almis o kops
    BANNED ad-kmy1993 ban sebebi belli kopsla fragment kırdım loglardan bakılıp koslam kasdim seyler silinse cezai islem ücreti gibi sifrem geri alma sansim varmi
    kopsu veren aradas hala oyunda o da kullanyo ama o ban yemedi ? neden SVIDANIYA_N1KO emreden aldim 2x almis o kops
    S
    selim27
    ban yiyenleri oyunda göryom geri bi benmi atıldım kalıcı olarak mehmet bey
    ıyı gunler bana sms hedıye kodu gondermıssınız nereye gırecem o kodu yardımcı olurmusnuz sımdıen tskler
    sa mehmet mahkeme bölümüne bakma durumun varmı ip ban atıldı açılmasını talep ettimde cr bitirmek için kendi çarımı kestim her ikiside banlandı nickler FACE ve Talia ip banı kaldırmanız mümkünmü acaba npt falan zaten yok ortada sadece cr bitirmek için kestim 5-6 defa kestikten sonra ban atıldı kontrol edebilirsen görebilirsin cr bile bitirmedim kolay gelsin...
    FX BULMA KONUSU İLE ALAKALI SORUM
    8. ve 13.satırdaki rakamları fx.tbl 'den sorgulatıp öğreniyorum ve fx klasöründe buluyorum ama 17.satırdaki rakamları fx.tbl 'den sorgulatınca asla bulamıyorum. Bu yüzden mesela magic shield basınca karakterin eli bembeyaz oluyor :) Veya %5 %10 atarken bembeyaz ışık çıkıyor.
    mehmet kolay gelsin ben yanlışlıkla reb+5 raptoru sattım sunderes zarta ya bir baka blirmisin sana zahmet
    ban yemişim ts deyim bi yardımcı olabilir misiniz ? 4 saattir sizi bekliyorum. ts de bir tane yetkili yok !!!!!!
    Mehmet merhaba öncelikle 3 üyeliğim var 3ünede girdiğimde blaocked diye birşeyler geliyor ıd pas bölümünde sıkıntı nedir
    Dün gece upgrade yaptığım sırada oyundan düştüm ve döndüğümde itemlarım yoktu lütfen ilgilenir misiniz ?
    oyuncu mahkemesi kc banı ile ilgilenebilirmisin zagor sheriflerin hepsi kc yarısı silinerek ban açılabilir dedi 3 gün oldu bekliyorum sana zahmet kararı verebilirmisin
    Merhaba Dün geceki resten sonra BlackMamba istimli çarım pazarda ve 2 adet hepa exp +6+ shardım vardı satılmamış ve yaklaşık 3 gündür bendeydi itemlerim silinmiş Admin Kaneki ye yazdım böyle birşey yok dedi rica ediyorum yardımcı olurmusunuz. Dün geceden beri bekliyorum Mehmet bey.
    R
    recep1296
    Gecmiş olsun benımde aynı sorunum oldu.Nick SikintiYokKanka ılgılenen yok...
    merhaba hesabımda 3 gunlum premium son 1 saatı vardı switch pre aldım yuklemesını yaptım ama panelden premiumları sil yaptım yardımcı olabılırmısınız
    xOx Adlı Charım Maradonda Otururken Ban Yedi. Sebebini Öğrenemedim Yazdım Cevap Alamadım..

Oto Maden Charına Maden Aktarma Gerekçesiyle Banlandım.
    2 Bilgisayara Sahibim 4 Charla Maden Yapıyorum.
    Gemlerin Hepsini O chara Aktarıp Ordan Kırıyorum.
    Bankaya Gönderiyorum.
    Bankadan İşime Yarayanı Alıp Macro Recorder ile Upgrade Yapıyorum.
    Bunun Neresi Ban Sebebi ?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…