ZaGoR
Reaction score
5,085

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• Bu normal itemleri nasıl exp iteme cevirebilirim? bilgi alabileceğim konu varmı forumda? varsa link verebilirmisin?
    merhaba zagor . arkadasim sifreyi unutmus ve mailinide sallamış . daha önce sifre degisikligi yapmıs . sana zahmet bilgilerini veriyim onun cep telefonuna gönderirmisin yeni sifresini . 3xent123 ( 357159 ) 0553 547 7646
    Sa.ShroudzRasse HIRSIZDIR.Dikkat edin.SÜRELİ TRINA BASMAK ICIN ITEM ALDI ve KAÇTI …Şikayet bolumune Süreli Trına basma başlıgında konu açtım.Maduruyetımın gıderılmesını rica ederım.Dürüst playerları korumak sızın gorevınız.Keriz yerıne konmak zoruma gıttı.İtemımın verılmesısını rıca edıyorum.Bğle serefsuzlere BAN degıl PC ban atıcaksınız ve not duseceksınız ( AÇMA ) diye.Saygılarımla...
    merhaba günaydın charım banlanmıs ama sebebi ben değilim sizde biliyorsunuz ki charların hepsinin ıd sıfre gızlı yanıtını paylasım yapmıslardı sımdı ne yapıcagız yaradımcı olabılırmısınız
    ZaGoR
    ZaGoR
    Merhabalar konunuz ile ilgileniyorum
    merhabalar kolay gelsin 3000 kc ye 3 adet 70 quest dönüştürücü kagıdı aldım fakat 1 tanesi inventoryme geldi kclerim gitti yardımcı olurmusunuz lew1ston nick geri dönüş bekliyorum teşekkürler
    ZaGoR
    ZaGoR
    Merhabalar teşekkür ederim, onlar üst üste biriken itemlerdir.
    s.a hocam merhaba ben oyuna başlamak istiyorum ancak şöyle bir sorunum var öğrenciyim ve param pazartesi yada pazar günü gelcek bana kc yükleyebilir misiniz ödemesini pazar yada pazartesi yapsam olur mu?
    ZaGoR
    ZaGoR
    Yayınları takip edip çekilişleri kaçırmamakta fayda var.
    merhaba ben betada BUZLUBONG nıcklı oyuncuyum.Sıralamada 3. sıradaydım fakat ırk değiştirince sıralamadan dolayı alacagım ödülü alamayacagımı söyledi arkadaslar bu dogrumu? Bu durumdan haberım yoktu malesef.
    ZaGoR
    ZaGoR
    Gerekli görüşmeler sağlanmıştır.
    mehmet şu giantic axe 2h nin apsini biraz yükselt ya düşük kalıyor çoğu wariorlar apsi düşük diye kullanmak istemiyor ama hepsi de giga hastası bari iron impact seviyesine getirin
    • Like
    Reactions: 2 people
    ZaGoR
    ZaGoR
    Reis orjinalini bozmayalım diyoruz itemin ekip arkadaşlarımız olarak :)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…