Talk
Reaction score
455

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• arkadasım acil bakarmısınız oyunda iken dc yedım ve sımdı gıremıyorum gırdıgımde ise sıyah ekran gelıyor sureklı..
    kanka ban yedim support arkadaşa aq amk dediğim için ban yedim banımın açılmasını rica ediyorum hacı coronoadan evde napıcam banımı açın :D
    Charım 4 gün önce mute yedi sebebini bilmiyorum ilgilenir misin? JuniorBennet bilgi verir misin ? Ne oldu, neden oldu? Ne kadar sürecek?
    Konu:Sürelı Trına
    ShroudzRasse HIRSIZDIR.Dikkat edin.SÜRELİ TRINA BASMAK ICIN ITEM ALDI ve KAÇTI …+5 DS ve 50m para.Bole serefsızlere dersi verılmelı .Madurıyetımın gıderılmesını rıca ederım.Saygılarımla. Not: Şiksyet kısmında konu actım...
    s.a başkan
    ID: discorttan yazdım derdimi bide burdan yazim
    pazar charım yani ofline mercant charımı dc edemiyorum
    ıd şifre yazıyorum herşey güzel ama server e basınca
    world1(new) server but failedlogging into the game(255) HATASI VERİYORRRRR
    DİSCORTTAN TMM YAPTIM GİR DEDİN AMA HALA CHAR OYUNDA
    ID:ingwe47
    NİCK:KAFASII
    ŞU CHARI DC EDİN ALLAH RIZASI İÇİN TÜM YATIRIMIM ORADA
    0x000152CE2F hocam boyle bır hata alıyorum kac gunden berı gıremıyorum artık sorununu soylermısnız ?
    yav kardeşim oyun a giremiyom ne yapdınız

şirem hata veriyo
    şifrem
    her şey hata veriyo
    hesabımı yok ettiniz
    ggizli soru bile yanlış diyo
    eski haline ketirin
    hesabım lesa2017 şifre mifre deişdirmeyin
    Selamlar, oyundan yanlışlıkla 300 AC SC çektim 175 KC karşılığında fakat NPC de zaten varmış ve çok zararım oldu. Hiç basmadım AC SC den lütfen bunu geri alabilir miyiz?
    merhaba kolay gelsin link indiricem ama homekoworld_kore diyor türkiye için yok mu linki indirdim bunu itemi okudugmuz yer felan farklı görünüyor
    hocam lütfen çekilişler yapıyor şu benim olayı acil çözersek bir ödül kazanırsam alabileyim en azından.
    Serverınıza yatırmış oldugum bütün paramın iadesini talep ediyorum. Sebepleri para karşılıgı teklif ettiğiniz hiç bir servisi sağlayamamanız. gerekirse hukuki yollara başvurmaya hazırım klas game den de talebimi açtım en kısa süre içerisinde geri dönüş istiyoruum
    GOLDEN MATTOCK HALLECEK MİSİNİZ @Talk yoksa oyuna gir al golden mattock bosuna mı aldım ben bunu 20 dk da bir bakacaksam
    s.a başkan bende sürekli dc sorunu var
    hiç giremiyorum oderece
    15 gündür pk atıyoz sıkıntı yok
    neden yapar
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…