4TheMagiC
Reaction score
71

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• hocam sana zahmet 70 quest ms sini wrinom yada baal patch yapabilirmisin lütfen her yerde arıyorum bulamıyorum.
    reis su talk huseyıne solermısın acaba homeko ts deyım cekebılır mı
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    as dışarıya çıktı kendisi
    sa ıkıdır hesap acıyorum oyuna gırıyor boyle bı ıd yok dıyor glmail dende onaylıyorum hesabı ılgılenırmısınız butun clan oyununuza gırcez hata verıo ????
    Üstad, verdiğiniz 2 sms kodu da hatalı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    Dün Tekrar Yollanıldı Reis Ondan Öncekiler Hatalı Olarak Yollanıldı.
    selamın aleyküm , babacan panelden oyuna kayıt olamıyorum bilgi istiyorum ? acil lütfen.
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    problem nedir acaba? as
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    Not: kayıt olmakta herhangi bir problem yok eğer aldığın hatayı soylersen yardımcı olabilirim.Çözümler İçin örnek olarak : türkçe kelime kullanma ı ö gibi. item kilidini 8 haneli yaz ve mail'ini daha önce kullanılmamış olduğuna emin ol. ayrıca şifrende harf ve sayı yapmayı unutma
    B
    bubayngemy
    ko panelden kayıt olamıyorum bir türlü sebebi ne acaba bilgileri doldurmama rahmen sayfa yenileniyor oyuna girş yapmaya çalıştığımda ,
    ''invaild passworld : please try again. if you still cannot login , you may need to update your password . '' geliyor giriş yapamıyorum . acil yardım istiyorum.
    Üstat iyi akşamlar, ne yaptıysam 0xc0000142 sorununu çözemedim, facebooktan teamwiever istediler verdim bağlantı yapılmadı. Yardımcı olabilirmisin?
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    hocam bağlantı yaparlar müsayit deyildirler. eğer bağlanmazlar ise antivirüs devre dışı bırak güvenlik duvarını devre dışı bırak defenderi devre dışı bırak. clienti C: Dizinine Çıkar. ftp://down.homekoworld.com/HW20/Manuelpatch.rar indirip client içine çıkar dene bakalım bir.
    hocam bu clan pre için clanın face sayfasında paylaşım yapın demişsiniz ama bizim clanın facebook sayfası yok nasıl yapcaz?
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    Gerekli Bilgi Alıp Paylaşılacak Sizinle.
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    Gerekli Açıklama Olarak;

Bu durumda birşey yapamayız malesef.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…