ZaGoR
Reaction score
5,085

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• sa duzgun admınler koyun bu ne herkez ı oyundan atmıs 3 5 adam var bf de dıe bızıde bekletıyolar ayıp olurmus bıze ayıp degılmı
    Oyunda dun auto mining betada ki gibi olacak yazisi gecmedi mi...Bunu tüm wargs clani duydu siz duymadiniz mi ALLAH askina.. görevliye diyorum bunu bana ss ey yoksa mutelerim diyor
    ordamısnız
    dalton43
    dalton43
    bir botun ücretsiz saatlerinde gem kırmayı denedim ve oto ban yedim.Yaptığımdan dolayı pişmanım özür dilerim.Banımın açılmasını talep ediyorum.
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    açacaklarını sanmıyorum ama facebook sayfasına bir yaz şansını dene güzel bir dille özür dile vs vs www.fb.com/HomeKoWORLD2019
    dalton43
    dalton43
    zagor sağolsun yardımcı oldu sadece o yardımcı oldu sadece zagora teşekkürler
    3x +10 Magic Power Kolyeyi +11 'e atamıyorum server açılmadan önce de bu konuyla ilgilenirsin. Forumda kolye basımının +11 'e %100 olduğunu yazmışsın ama bu hiç basmıyor bilgin olsun.
    M
    MetRik
    3 tane +10 u koyduktan sonra yan puanı ne olacaksa ona özel scroll'u alacaksın npc den,onunla basacaksın.Mesela 3 tane +10 dex küpeyi hp takı kagıdıyla basınca dex 12 health bonus 1 olan yeni takı oluşuyor
    ZaGoR
    ZaGoR
    3. Sayfadaki scler ile basıcaksınız onu denedim şu an da sorun yok.
    bu arada forumda modluğa veya moderatör yardımcılığına talibim.aktif olarak forum kullanıyorum.
    4TheMagiC
    4TheMagiC
    daha önceki sorundada belirtmiş :) gördüğü zaman saten verir merak etme.
    Edit ZagoR : Bi görelim çabanı bakarız :)
    Zagor reis bu serverda gelen nplere bi ayar çekilemez mi ? Mageler 4. 5. günde 1M npyi geçince olmuyo ya :D
    • Like
    Reactions: 1 person
    BluRSide
    BluRSide
    malesefki arkadaşa katılıyorum mehmet reis
    ZaGoR
    ZaGoR
    Kalabalıktan dolayı 32 np zaten bizde şu an diğer swlerde 64 olmasına ragmen böyle kasabiliyolar.
    usta varsa yardımcı modluk filan talibim forumda aktif olarak yıllardır forumdayım.
    ZaGoR
    ZaGoR
    Bi görelim çabanı bakarız :)
    S.a Mehmet nabıyosun nasılsın duydumki buralardaymıssın bı selam verım dedım ne var ne yok (ImRoseTTa-Mustafa)
    ZAGOR BAINIMI ACAR MISINNNN BİANKO İSTEMEİYORUMMMMMMMM nick THESOLOTURK
    ZaGoR
    ZaGoR
    Kaç gündür banlısın reis açsak mı artık :D
    ZaGoR
    ZaGoR
    Açtım
    Zagor Merhaba. Karekter de basılı REB konusun da yardımcı olabilir misin. Ne basılmış bilemiyorum. Eğer hatalı bir basım var ise onu STR olarak değiştirir misin. karakter ismi DirtyJOPS
    ZAGOORRRR herkesin bir 2. şansı vardır . Dünden beri homeko girmiyorum . ruhumda bi eksiklik varrrrrr.
    ZaGoR
    ZaGoR
    Nick hariç herşeyi yazmışsın.
    S
    SOLOTURK
    TheSOLOTURK nick id PROTOMOST
    S
    SOLOTURK
    ZAGOR BENİ Anla pls... Sırf Asas öğrenemediğim için bu hataya düştüm. Mal gibi koxp cektim. Bidaha macro bile açmıcagıma emin olaiblirsnz. Karakterimi geri verin lütfen. 2. bir şans istiyorum Mübarek aylarda.
    S.a hocam, arkadaşların aklına uyup ilk defa bi koxp alıp deneyeyim dedim. yarım saate ban yedim. Yapabileceğim yada yapabileceğinz birşey varmı ? Bu bandan sonra daha sittin sene kullanmam bu koxpları. Banımı açar mısınız ? Geçen swden beri oynuyorum. BEni su siktigmn Lolüne başlatmayın plsssssssss
    usta1987
    usta1987
    beni teklerken koxp vardı yani
    S
    SOLOTURK
    bu yazıyı yazmadan 20 dk önce koxp aldı m mal gibi. skilleri mordaonda denıyodm . senni teklemekle alakası yok
    ZaGoR
    ZaGoR
    Nick hariç herşeyi yazmışsın.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…