RoTrKO
Reaction score
21

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter

• Kolay gelsin. Pus'tan Mp Staff Scroll aldım ama Pole of geldi. Ve ınt 163 istiyor. Mp yazıyor diye kafam karıştı. 163 Int istiyor +3 reb quest.
    Bunu mp olanı staff of ile değiştirebilir miyiz. 1k kc gitti. Nick: IQueYO
    ABOOOOO, bu forumdisplay.php?f=34 foruma, bu başlıkta yeni bir konu açtı.
    Arkadaşlar +8 DW 120 tl bıraktıgım icin satiyorum bu fiyata 0533 135 83 53 yada FAce EMRE TOLGA AKYILDIZ BU ARKADAŞDAN ALDIM ŞİMDİ 50 LİRA İÇİN DAVAMI ACIYIM SEN SÖLE
    S.a kardes bu gidişle dava acicam söyle bi durum arkadaşdan kc aldim yatirdim telefon vesaire tc kimlik nosuna kadar var üzerimde istersen bi konusmaya gel olayin aslini anlatayim
    08.01.2016 tarihinde saati tahminen ogleden sonra civariydi.. Surekli dc sirasinda. Arkadasimdan busslari satmak icin 4200kadar buss ve iron bow +8 ve flame ring 2 adet ortadan kayboldu.. Ne bnm kasamda nede arkadasimin kasasinda yok.. Bnm nickim: LordOfRoqueee - arkadasimin nicki: KingOfRogue .. İlginiz icin simdiden tesekkurler..
    Admin Wariorlara cure istiyoruz artık ilgelinin lütfen
    Ben warior joptan başka oynayamıyorum ve cure olmayınca ölüm kaçınılmaz oluyo cz de
    berkay ID bölümünde oyundan atıyor modeme res attım oyunu yeniden yükledim olmadı bi yardım lütfen
    Berkay OKRenKRenK Karakterinin neden ban yediği hakkında acıklama yaparmısınız lütfen herhangi bir illegal aktivite yokken ve hiçbir kanıt sunulamışken ?
    berkay ben ihsan Rhundakior şuan ki PM BABANINOGLUKEMAL kardeşim bi wariıorum var pm si ValentineKnighT bankasında bozuk 4700 kc vardı soyulma işi deil kardeşim çünkü charın üstündeki ave 8 shel set takılar falan duruyor bi tane yan char açılmış bankaanın son sayfasında kc ler duruyodu şuan yok bi kontrol edermisin sana zahmet hangi chara devredilmiş yada tradeden kime erilmiş yada harcanılmışmı sana zahmet en kısa zamanda mesajını bekliyorum lütfen bi yardım et hacım bekliyorum msj ını hadi allaha emanet
    Merhaba,
    Ben Dünkü oyundaki sorundan dolayı Cok uygun fiyata Warior Pendalt Aldım Fakat oyun dc verdi girdiğimde ne warior pendalt var nede takas ettiğim item bu karmaşıklığı nasıl hallolacak yardım istiyorum
    Merhaba,
    power up store dan birşeyler almak istiyorum fakat cash alamıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor.

bunun nedeni ne olabilir?
    mattock u trade ile 400 kc + lego karşılığında arya nick li kişiye verecektim ilk trade de yer olmadığında gelmedi üstü boşaltıp 2.trade attığımda mattock inventoryde yoktu ve adama geçmiş ben onaylamadan trade ile nasıl geçebiliyor. face siteye konuşma resimleri de attım adam delikanlı değil şimdi 400 le lego geri vermez adam olmadığı için, burdaki sorun neyden kaynaklı bi bakar mısn
    berkay ödeme bilidiriminde bulunmuştum onaylanmıştı aradan 1 saat sonra oyuna girdim ancak kc yoktu
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…