Yeni profil mesajları

FX BULMA KONUSU İLE ALAKALI SORUM
8. ve 13.satırdaki rakamları fx.tbl 'den sorgulatıp öğreniyorum ve fx klasöründe buluyorum ama 17.satırdaki rakamları fx.tbl 'den sorgulatınca asla bulamıyorum. Bu yüzden mesela magic shield basınca karakterin eli bembeyaz oluyor :) Veya %5 %10 atarken bembeyaz ışık çıkıyor.
FX BULMA KONUSUNDAKİ SORUNUM...
8. ve 13.satırdaki rakamları fx.tbl 'den sorgulatıp öğreniyorum ve fx klasöründe buluyorum ama 17.satırdaki rakamları fx.tbl 'den sorgulatınca asla bulamıyorum. Bu yüzden mesela magic shield basınca karakterin eli bembeyaz oluyor :) Veya %5 %10 atarken bembeyaz ışık çıkıyor.
mehmet kolay gelsin ben yanlışlıkla reb+5 raptoru sattım sunderes zarta ya bir baka blirmisin sana zahmet
Merhabalar;
Karakter bilgileri:
LvL: 83/10
Np:560k
Premium: 30 gün Sw pre
Puss: Walkry ve pathos mevcut kanatları mevcuttur. (28gün)

Item Bilgiler:
12 GB ve 4.2k kc Tabi bankada 10 x den fazla hera sc var fiyata dahil degildir.
Delos bow +2 reb
Dual Dex +3 (16 Dex ) Küpe
Dual +1 Rol
AOD +1
Elf Belt +1
Old SkeBelt
+4 reb Rogue Shell Kafalık / +7 DD
+5 Reb Rogue Shell Göğüslük ve pantolon
+9 (+19dex) bot ve kolluk paper

İyi Oyunlar Lütfen ciddi alıcılar ulaşsın. karakterin son hali budur 950tl
merhaba dark knıght armolarrıda donusturebılırmısınız onlar sanırsam donusturulmuyor pustan
Benim konum ban yemem. yanlız sizin moderatörleriniz filan 4 saatir ts deyim 1 tanesi yok. kim yardımcı olacak bize ? benim gibi sizin moderatörleri bekleyen insanlarla kaynıyor ts. Bi el atın isterseniz çalışan arkadaşlara...
ban yemişim ts deyim bi yardımcı olabilir misiniz ? 4 saattir sizi bekliyorum. ts de bir tane yetkili yok !!!!!!
pm: Venoxis HAKSIZ YERE BAN YEDIM YARDIM EDERMISINIZ KONU AÇTIM
Mehmet merhaba öncelikle 3 üyeliğim var 3ünede girdiğimde blaocked diye birşeyler geliyor ıd pas bölümünde sıkıntı nedir
Clan premium için forumdaki konu altına paylaşımda bulundum ilgilenebilir misiniz.
Dün gece upgrade yaptığım sırada oyundan düştüm ve döndüğümde itemlarım yoktu lütfen ilgilenir misiniz ?