Saçma sebepten ban

'Şikayet Bölümü/Bug Bildirim' forumunda mrextend tarafından 9 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

Yükleniyor...
  1. mrextend

mrextend

New Member 1 Yıllık Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Pazara item koymuşum item benim. Değerini ben belirlerim ister 5m ye koyarım ister 500m ye pazara 1 tane 100 kc koymuşum 6 gbden çeken çeker diye adam çekmiş itemi 60 m sandım diyor gmye şikayet ediyor gm charımı tpt olarak banlamış bu nasıl bi mantık nick Extendd

2. IReturn4HalloW

IReturn4HalloW

Super Moderator Moderator 3 Yıllık Üye 2 Yıllık Üye 1 Yıllık Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Moderatör
    Akşama kadar böyle yapan kaç kişiyi takip ediyoruz haberin varmı.Tek 1 parça itemi pahalı koysan kimse karışmaz ama 10 tane 100kcyi normal fiyatına koyup araya köşeye 11.yi 6gb koyarsan bu göz yanılgısından faydalanıp dolandırıcılığa girer.Yapmayacaksın kardeşim kimsenin emeğine göz dikmeyeceksin.İyi oyunlar

3. xForBeFirsTx

xForBeFirsTx

New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selam sacma sapan bir sebepten ban yemişim maden yaparken aldığım kc ve matlokumla sadece shot tan yazı yazdım neden sürekli dc oluyoruz diye sebep yüzünden bu yazı gelıyor oyuna giremiyorum ACİL İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM sürekli madende afk kazıya bırakınca dc oluyordum ve yazı yazmak ıstedim yetkililere 2 dk sonra hesabıma böyle yazı geldı ve hesabıma giris yapamıyorum bu sizin oyun gm lerı bence haksızlık yapmakta böyle sadece yazı yazmakla ban atarsa........

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş