Normal Oto Mining Yada Otofish Aldim Robinle Birleştirmek İstiyorum ? (Oto Mining Robin Birleşimi)

Thyrex

Well-Known Member
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Kas 2016
32
5
4,294,967,295
12,551
Öncelikle Merhabalar

Normal Oto Mining Yada Oto Fish Aldikdan Sonra Fikriniz Degişip +Robinliye Çevirmek İsterseniz Yapmanız Gerekenleri Resimli Bir Şekilde Anlatacagim
3889
1. Resimde Görmüş Oldugunuz Oto Mining Pusdaki Kc Değeri 2.500 KC Olup Robinle Birlikte Takılmamaktadir. // 2.Resimde Gördügünüz ise Oto Mining + Robinli Pakettir 2si Bir Olup Hem Mining İşlevi Görüp Hemde Farmdayken Kutuları Toplamanızı Saglar. Pusdaki Kc Değeri 2.850 Kcdir.

Fakat Sonradan Fikir Degiştirip Oto Mining Yada Oto Fishing Paketini Robinli Yapmak İsteyen Arkadaslar İçin Hazırlamıs Oldugum Bu Konuda Resimli Bir Şekilde Birleşimini Anlatacağim

1. Adım Maradon Changer Npcsine Geliyoruz Oto Mining Yada Oto Fishing . Kırılmamış Robin Loot İle Birlikte.
NOT: BU İŞLEMİ YAPABILMENİZ İÇİN PUSUNUZDA 350 KC OLMASI GEREKMEKTEDİR BİRLEŞİM YAPARKEN PUSUNUZDAN 350 KC Yİ OTOMATIK ÇEKER (OTO MININGIN VE ROBİNİN KIRILMAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.)

3890

3892

3893

3894

NOT: BU İŞLEMİ YAPABILMENİZ İÇİN PUSUNUZDA 350 KC OLMASI GEREKMEKTEDİR BİRLEŞİM YAPARKEN PUSUNUZDAN 350 KC Yİ OTOMATIK ÇEKER
3895

Ekli dosyalar