XLargeDreams

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
7 Eyl 2016
1
0
0
0
Karakter Nick ; XLargeDreams

Karakter Banlanma zamani ; 08.09.2016

Yetkilerden Aldiğiniz cevap ; Cevap alamadım, araştırarak burayı buldum.

Karakteriniz bani açılması için söylemek istedikleriniz ; Gece Yatarken madene bıraktım, laptopun şarjı bitti kapandı işe gittiğimden dolayı gün boyu hiç girmedim, akşam geldiğimde karakter yasaklı dedi. acil yardımcı olabilirmisiniz ve ayrıca karakter soymadan ban yemişim arkadaşımdan item almak yasak mı ? soyucak olsam aldığım itemleri niye geri vereyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

StillBorN

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eyl 2016
3
0
0
0
Karakter Nick : StillBorN
Karakter Banlanma Zamanı : 08.09.2016
Yetkililerden Aldığınız Cevap : SUPPORT - GameMaster - GameHELPER hiçbir açıklama yapmadı face sayfanızdan buraya yönlendirildim.
BUY PAZARDAYKEN GEREKSİZ YERE BAN YEDİM EĞER MULTİ OLARAK ALGILANDIYSAM 3 PC KULLANIYORUM GEREKLİ VİDEOLARI FACENİZE YOLLAYABİLİRİM .

StillBorN

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eyl 2016
3
0
0
0
Adsız.jpg

facebook sayfanizda bunu dile getirdiğimde verilen cevap ; ben 2m ye buy kurup adam bana gelip attiysa suçlusu ben değilim ben afk olacam diye 2m ye kurdum öylesine ve arada wolf kuruyorum 999m den pazara adam gelip çektiğinde şikayet etse o zaman bu mantik doğrultusunda yine ban yiyeceğim ayrica ben 2m ye bi ürün kurup adam ürünü bana sattiğinda adama 2m gidiyorsa hiçbir illegal bir durum söz konusu olmuyor fakat 2m ye kurup adam attiğinda adama 1.99m gidiyorsa evet bu dolandiricilik lütfen ilgilenilmesini istiyorum . 1 maaş para harcadim nerdeyse charima ...

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
Karakter Nick ; DELLENINCUCUGU
Karakter Banlanma zamani ; 8.09.2016 saatini bilemiyorum
Yetkilerden Aldiğiniz cevap ; illegal yollardan alışveriş dendi
Karakteriniz bani açılması için söylemek istedikleriniz ; charımın haksız yere banlandığından eminim sadece maden için kullandığım bir chardı

KARAKTER AÇILDI YAZMIŞSINIZ CEVAP OLARAK AMA HALA BANLI
Bildirim için teşekkürler DELLENINCUCUGU, kontrol edilmiştir karakterinizin aktifdir. İYİ OYUNLAR HOMEKOWORLD EKİBİ

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
LovelyDawn
LovelyILookOut
LovelyHellYeah
Ve daha bilmiyorum banlıyız durduk yere ilgilinermisiniz. acil.
Bildirim için teşekkürler LovelyDawn LovelyILookOut ve LovelyHellYeah , kontrol edilmiştir karakterinizin Oynumuzda farklı kullanıcıların ıtemlerı soymak'tan dolayi ban yemişlerdir.Bu karakterlerin bani açilmayacaktir.İYİ OYUNLAR HOMEKOWORLD EKİBİ

King

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
2 Eyl 2016
2
0
0
0
Karakter Nick ; Queen
Karakter Banlanma zamani ; 08.09.2016 17:30
Yetkilerden Aldiğiniz cevap ; FORUMA YAZ
Karakteriniz bani açılması için söylemek istedikleriniz ; Kimseyi Hacklemedim Kimseyi Dolandırmadım İllegal Bir Program Kullanmadım İllegal Hiçbir Eylemde Bulunmadım Buna Dair'de Görüşmeler Ve Video Kayıtlarım Mevcuttur Banım Açılmadığı Taktirde Bilişim Suçlarına Sizin Hakkınız'da Suç Duyurusunda Bulunacağım.

ulascyln

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eyl 2016
2
0
0
0
Emek hırsızısınız gerizekalı gir bi çarlarımıza bak heros valor lkp bunlarımı soymuşuz ne yapmışız soyduğumuz itemleri yalancı düzenbazsınız siz. Emeklerimiz sonuna kadar haram zıkkım olsun. Bimere ve savcılağa yarın başvurucam merak etme sen. Ahmet diye birisisin. daha yaşın en fazla 19 20 insanların emeklerini hiç etmek de neymiş ayıp lan 1 tane item soymuşsam şerefsizin oğluyum tamam. AL SERVERİNİ GÖTÜNE SOK 4 tane teamla beraber bıraktırdım serveri. hadi işin rast gelmez inşallah karşımada çıkarsan ananı karını sikicem bunuda unutma admin bozuntusu al buda telefonum yürekliysen ara 05327415236 bak neler yapıyorum sana terbiyesizler.

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
Emek hırsızısınız gerizekalı gir bi çarlarımıza bak heros valor lkp bunlarımı soymuşuz ne yapmışız soyduğumuz itemleri yalancı düzenbazsınız siz. Emeklerimiz sonuna kadar haram zıkkım olsun. Bimere ve savcılağa yarın başvurucam merak etme sen. Ahmet diye birisisin. daha yaşın en fazla 19 20 insanların emeklerini hiç etmek de neymiş ayıp lan 1 tane item soymuşsam şerefsizin oğluyum tamam. AL SERVERİNİ GÖTÜNE SOK 4 tane teamla beraber bıraktırdım serveri. hadi işin rast gelmez inşallah karşımada çıkarsan ananı karını sikicem bunuda unutma admin bozuntusu al buda telefonum yürekliysen ara 05327415236 bak neler yapıyorum sana terbiyesizler.
burada velet gıbı aglayacanıza yazı yazcagınıza ınsan gıbı sorunuzu yazsanız hakkınızı savunsanız daha guzel cevap alacaksınız ama... işte

CessyJB

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
2 Eyl 2016
1
0
0
0
Karakter Nick ; Queen
Karakteriniz bani açılması için söylemek istedikleriniz ; Kimseyi Hacklemedim Kimseyi Dolandırmadım İllegal Bir Program Kullanmadım İllegal Hiçbir Eylemde Bulunmadım Buna Dair'de Görüşmeler Ve Video Kayıtlarım Mevcuttur Banım Açılmadığı Taktirde Bilişim Suçlarına Sizin Hakkınız'da Suç Duyurusunda Bulunacağım.
Önce güzel Türkçe'mizin her kelimesinin başı büyük harfle başlamaz önce bunu öğren, daha sonra suç duyurusunda bulunursun. Dilekçe yaz deseler yazdıklarını görünce seni kaideye bile almazlar. Bilgin olsun.

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
LovelyDawn
LovelyILookOut
LovelyHellYeah
Ve daha bilmiyorum banlıyız durduk yere ilgilinermisiniz. acil.
Bildirim için teşekkürler LovelyDawn,LovelyILookOutve LovelyHellYeah, kontrol edilmiştir karakterinizin aktifdir bugünki yaşadiğiniz ban sorunu için sizlerden özür dileriz yanliş anlaşilmadan dolayi kusura bakmayiniz küfür etmek yerine hakkinizi savunsaniz daha kolay cevap alabilirsiniz İYİ OYUNLAR HOMEKOWORLD EKİBİ

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
önce güzel türkçe'mizin her kelimesinin başı büyük harfle başlamaz önce bunu öğren, daha sonra suç duyurusunda bulunursun. Dilekçe yaz deseler yazdıklarını görünce seni kaideye bile almazlar. Bilgin olsun.
bunu beğendi :) teşekkürler :):)

King

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
2 Eyl 2016
2
0
0
0
............

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Karakter Nick ; Queen
Sorun giderilmiştir. Tehtit ederek bir yere varamayacağınızı hatırlatırız.

IMiralay

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eyl 2016
4
0
0
0
[MENTION=3215]Talk[/MENTION] ilgilenecekmisiniz IMiralay bankadaki itemlerim silinmiş ilgilenin artık lütfen .

IMiralay

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eyl 2016
4
0
0
0
[MENTION=3215]Talk[/MENTION] destek artık ekmek kuyrugu gibi haksız yere itemlerimiz silinmiş burda sizi bekliyoruz ya

Sewell

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Eyl 2016
1
0
0
0
arakter Nick ; Sewell

Karakterimin hapise düşme zamani ; 09.09.2016

Yetkilerden Aldiğiniz cevap ; Cevap yok heryerden yazdım , baya dolu sanırım chat sisteminiz facebookta.

Karakterim bugün sebepsiz yere hapse düştü. Upgrade yaparken hata verip kapandı anlamadım. Herangi bir illegalite Kesinlikle ama kesinlikle kullanmadım güvenlik sisteminde ufak hatalar var sanirırım. Manada yok üzerimde çıkamıyorum lütfen yardım edin.

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
arakter Nick ; Sewell

Karakterimin hapise düşme zamani ; 09.09.2016

Yetkilerden Aldiğiniz cevap ; Cevap yok heryerden yazdım , baya dolu sanırım chat sisteminiz facebookta.

Karakterim bugün sebepsiz yere hapse düştü. Upgrade yaparken hata verip kapandı anlamadım. Herangi bir illegalite Kesinlikle ama kesinlikle kullanmadım güvenlik sisteminde ufak hatalar var sanirırım. Manada yok üzerimde çıkamıyorum lütfen yardım edin.
Sorun giderildi :) Anvilden uzaklaşmışsınız büyük ihtimalle, bunu oyun uızaktan npc açmaya çalıştı veya açtı olarak algılamış VE HAPSE atmış.

FightForHonour

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
11 Eyl 2016
8
0
0
0
Fightforhonour karakterım supportdan 24 saat mutem kaldirilsin diye rica ettim, başka bir gm ip ban atıyor?