iLastured4ZyzzBrah MAGE EKİBİ ! HIRSIZLIK YAPMIŞTIR.

Lejyoner

Well-Known Member
15 May 2021
2
0
36,563
382
Dostlar, iLastured4ZyzzBrah mage ekibi ile yapmış olduğumuz bahçe farmında üzerimize gelen dark frangmentleri eşit dağılması için toplayarak , Satarak gelen parayı eşit bir şekilde dağıtılacağını belirmiş olup 4 5 gün sonra pm attığımız da ekte olduğu gibi bahaneler üreterek, başından salmış bulunuyor. Ardından çarın kaybolmuş olduğunu GM'lerin haberinin olduğunu belirtmiş bulunuyor.
Bahse alınan iLastured4ZyzzBrah mage ekibini clan yetkilisine bildirilmiş bulunmaktayız. Bunun üzerine clan yetkilisinin attığı pmlere cevap vermeyip clan'dan çıkıp KARUS basmışlardır. Gözüken şu ki iLastured4ZyzzBrah MAGE EKİBİ Clan'dan çıkmış olup bulunduğu clanın hiç bir şeyden haberi olmadığı gözüküyor.
20 30 40 50 m gibi miktarlar önemli değil, önemli olan orta da bir yalan olduğu ve yetklileri öne sürerek yapmış olduğu bu dolandırıcılığa bir yaptırım uygulanması gerektiğini düşünüyorum. @ZaGoR

iLastured4ZyzzBrah MAGE EKİBİ'NE VE BU EKİBİ CLANINA ALACAK ARKADAŞLAR LEKELENMEYİ GÖZE ALARAK EKİBE DAHİL ETMELERİNİ VE DİKKAT ETMELERİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM, HASSASİYETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BU KONU ÜZERİNE TAG DEĞİŞECEKLERİNİ BİLİYORUZ VE BİR AN ÖNCE YETKİLİLERİN EL ATMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ. @ZaGoR @Talk @The MD

Ekli dosyalar

• 55.5 KB Görüntüleme: 41
  • 54.2 KB Görüntüleme: 44
  • 61.7 KB Görüntüleme: 44
  • 53.7 KB Görüntüleme: 42

Paxim

Administrator
Yönetici
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 Eki 2017
282
72
4,294,967,295
22,949

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Drop çalma olaylarına biz karışamıyoruz.
Ek olarak konu yanlış yerde uygun yere taşıyorum.

Lejyoner

Well-Known Member
15 May 2021
2
0
36,563
382
Zagor dostum çalınan drop önemli değil ki burda sen işin hassasiyetini anlamadın sanırım ? GM leri kullanarak yapılan bir iş var ve bu pyunda serbest ve yasal ise bizde yaparak önümüze gelene dolandıralım ve GM lerin haberin var diyelim sence bu doğrumu ? Biz drop peşinde değiliz bunu anlamanı isterim, burda konu açma nedenim size atılan bir olay var o yüzden. @ZaGoR