Homekoworld Yeni Shelleri Sizlerle! [Homeko.world FARK YARATIR] [Tüm Detaylar]

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Merhaba homekoworld ailesi!
Oyunumuza yeni bir görsellik ve yeni bir uğraş katacak homekoworld shelleri sizlerle!
Birçok oyuncunun krowaz, utc, golden shell'in çok fazla özellik vermesi sebebi ile mageleri oyundan bitirmesi ve oyunu zevksiz yaptığı için kendi yapımımız olan armorları sizler için aktif ediyoruz!

Nedir Bu Armorlar ?

Bu armorlar +7 ye kadar sheller ile aynı özellikte olup, +8 olduğu zaman +8 shell'e kıyasla bir miktar fazla özellik veren armorlardır. Vereceği özellikler özenle ayarlanmıştır.

Mageler için INT Avantajı ?

Bildiğiniz üzere mageler shell set giymezler. Bunun yerine paper takmayı tercih ederler, çünkü shell 160 int(yüksek) istemektedir. Homekoworld special sheller magelerde 130 INT ile takılabilecektir.

Bu Itemi Nasıl Yaparım ?

Itemi yapmak çok kolay, solo oyuncularıda düşündük ve bu itemleri herkesin elde edebileceği şekilde ayarladık. Bu Itemleri +7 Shell ve Sundiresde satılan Fantastic armorları Homekoworld Changer npc sinde kırarak +3'ünü elde edebilrisiniz. Yani +7 Shell ver +3 Homekoworld Shell al!

~~Homekoworld Shelleri Rehberi~~

Güzel Oyunlar Dileriz..!

Homeko.world fark yaratmaya devam edecektir!

Yenilik yapmayan, standart sunuculardan sıkıldıysanız #SONDURAKHOMEKOWORLD!

Moderatör tarafında düzenlendi:

warumaialove06

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 May 2017
3
0
0
0
geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye . Biz Mele Cok Güçlü derken anlamıyordunuz illa bütün mage teamların bırakması lazım anlamanız için

CENG1ZHANN

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
26
5
8,736,653,139
2,742
dün silahlar için yazdıgım tavsiyeyi shele getirmişsiniz :D demekki user sözü dinleniyor

CENG1ZHANN

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
26
5
8,736,653,139
2,742
geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye . Biz Mele Cok Güçlü derken anlamıyordunuz illa bütün mage teamların bırakması lazım anlamanız için
mage çöp mü yani sw de ? staffla 700 800 vurun normal bi varior atagı kadar nowa ile 1.5k dan aşagı vurmayın k.bakmada siz kolsuzsanız yapacak bişi yok ilk 100 sıralama bak 90 ı magedir quest anadolu vb teamlar da nie böle şikayet yok adamların video izle her vurdukları yer tek kalkıyor geride kalan bile olmuyor

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
DURMA HOMEKOWORLD ZORLA Dediğimiz gibi siz histeyin biz yaratalim yine ilklerle sizlerleyiz

Schizooooooo

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
2 May 2017
29
13
0
0
Şu mageler artık ağlayıp zırlamayın oynamasını bilen mage teamler tıkır tıkır oynuyor adamların ağzı açılmıyor şurda 2 tane götü boklu mage teamler daha önüne nova atamazken forumda zırlıyorlar milletinde aklını karıştırıyorlar her job'un damagi gayet normal

PAWNN

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
17 Nis 2017
66
14
8,736,674,514
1,920
güzel güzel +1 :D

SZR

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
3 Haz 2017
4
3
0
0
@Talk Gerçekten artık pk atmak istiyoruz. İtem yap PK'ya çık 5 gün sonra yeni bir şey yine item yapmaya çalış itemi tamamla tekrar pk'ya sonra yeni bir şey daha . Gerçekten bunların yenilik olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Mageler staffla 800 700 damage vuruyor diye şikayet ediyoruz üstüne birde İNT'i az olacak diyorsunuz. 5 Gün Farm 2 gün çıkabilirsen PK , bu şekilde devam mı edeceğiz?
Teşekkürler,
iyi forumlar

cenkkaraca

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
13
13
8,736,648,639
0
Magelerin damagesi oldukça iyi , birde shell takarlar ve anti defleri dizerlerse bu gelen sheller ile ölümsüzlüklerinide ilan ettiriceksiniz serverda 100 np li çarın 85 i mage iken sizin hala mageleri ön plana çıkarıcak bir tutum içinde olmanızı hayretle karşılıyoruz , şuanda var olan dengeyi tamamıyla alt üst edicek ve serverı tamamen mage hakimiyetine esir edicek bu durumu daha detaylı incelemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Schizoooooo

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
7 Eki 2016
17
4
0
0
Arkadaşım hayatım boyunca hiç bir serverda yemediğim damageleri bu serverda magelerden yedim sıfır char açan mage pussuz itemsiz bana 1400 1500 vuruyor... Buna ragmen bu server sahipleri mageleri bu kadar korurken hala ağlıyorsanız bi düşünün kimin suçu diye.. Siz 50TL verip Premium alırsınız 100TL char satıcam diye yırtınırsınız sizin işiniz gücünüz 15 günlük serverlar olmuş . Servera çamur atıp durmayın ! en azından X server gibi 15 günde bitmiyor burası ...

Shirke55

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
15
3
0
5
Bence düşük int mage shellerle mageleri ölümsüzleştirmeyin biraz int miktarı artsın. Mageler zaten stafla 700-900 arası vuruyor. Nova ile 1300-1.500 arası vuruyorlar. Bu shelleri taktıkları anda mele partilerin arasında akıp giderler. Bence yapmayın biraz mageleri yücelteceğinize düşürün. Diğer joblar ezilmesin...

Haa birde ağlayan mageler var. Siz ilk önce bi önünüze nova atmayı öğrenin .... Sağda solda tutunamayan adamlar mage açmış gelmiş oynamaya çalışıyor nova atamayınca mageler ezik diyorlar. İlk önce playerliğin ezik senin kardeş....

cenkkaraca

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
13
13
8,736,648,639
0
Shellerin ekstra özelliklerine baktığımda 2.kez şok oldum , asasa ve warrior a hp +(str or dex) verirken
mageye helth + def + mp eklentisi yapılmış
, yani demek istiyorsunuz ki mageler 2 priyide alsın hem nova atsın hem warrior partylerin içine girip çıksın , asaslara nefes aldırmasın . Ben bu serverın as oyuncularından biri olarak tamamıyla dengesizlik getircek bu shellere karşıyım

Shirke55

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
15
3
0
5
Arkadaşım hayatım boyunca hiç bir serverda yemediğim damageleri bu serverda magelerden yedim sıfır char açan mage pussuz itemsiz bana 1400 1500 vuruyor... Buna ragmen bu server sahipleri mageleri bu kadar korurken hala ağlıyorsanız bi düşünün kimin suçu diye.. Siz 50TL verip Premium alırsınız 100TL char satıcam diye yırtınırsınız sizin işiniz gücünüz 15 günlük serverlar olmuş . Servera çamur atıp durmayın ! en azından X server gibi 15 günde bitmiyor burası ...
Haklısın kardeşim ben CC priest oynuyorum mageler yüzünden heal yetişmiyor ve Mele parti içine girdikden sonra kesemedikleri parti yok. Tabi işini bilen mage parti ise...
Bu sw de nedense mageler çok üstün.. Priest olmama rağmen bu damageler yüzünden bıraktım. Warrıor döndüm.

canbaba53

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
1
4
0
0
Magelerin bu denli korunmasını anlamış değilim herkese normal bonuslar verilirken mageye neden ekstra 40 defans veriliyor bu shellerde zaten serverda mageler anormal damageler atarken bir de defans koruması ne kadar güzel. Eğer serveri mage hakimiyeti üzerine kurmaya çalışıyorsanız bilelim boşuna emek vermeyelim.

Shirke55

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
15
3
0
5
Shellerin ekstra özelliklerine baktığımda 2.kez şok oldum , asasa ve warrior a hp +(str or dex) verirken
mageye helth + def + mp eklentisi yapılmış
, yani demek istiyorsunuz ki mageler 2 priyide alsın hem nova atsın hem warrior partylerin içine girip çıksın , asaslara nefes aldırmasın . Ben bu serverın as oyuncularından biri olarak tamamıyla dengesizlik getircek bu shellere karşıyım
Katılıyorum bu sheller oyuna tamamen dengesizlik ve kaos getirir başka birşey getirmez... Mageler bu sw de nedense bir den king oldu diğer swlere baktığımızda mageler nedense kaçarak oynar burdakiler mele partiye kafa atar olmuş çünkü damageleri çok yüksek :/

mrk1yade

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
24 Haz 2017
1
3
8,736,648,639
50
+9 Linen Setli, Dual imir dual lkp ep + lbol lü mageyi elinde staf varken bir parti adam zar zor keserken sizin yaptığınıza bak

Shirke55

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Haz 2017
15
3
0
5
+9 Linen Setli, Dual imir dual lkp ep + lbol lü mageyi elinde staf varken bir parti adam zar zor keserken sizin yaptığınıza bak
Bunları takmasa bile yeni çar açıp gelse bile nova ile 1300 falan vuruyor :D GM ler galiba serveri Mage server etmeye çalışıyorlar...

eNFeksj1o

Well-Known Member
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Ağu 2015
3
0
8,736,648,639
722
Ya hocam asaslar niye şikayet ediyor bu durumdan ben anlamıyorum . Yakaladığınız mageye 2 vuruyorsunuz damage atmasına fırsat tanımıyorsunuz .

hassasin

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 Haz 2017
1
0
0
0
Nerede o eski 1 e 1 vs ler... Her yer her server mage team üzerine kurulu malesef.
bir de ezip geçemiyoruz diye ağlarlar. Oyun KnightOnline değil MageTeamOnline oldu gitti ne boss bırakırlar ne farm ne pk bir de bundan zevk alırlar ortalığı dümdüz edemeyince de çamur atarlar.

Site yönetimine lafım yok oyunu bu hale getiren mage sevdalısı ezikler.