Homekoworld güncellemeye devam ediyor! 16.12.2016 Yenilik güncellemeleri!

HOMEKOWORLD SİZCE NASİL DEVAM ETSİN?

• +11 UPGRADE AKTİF OLSUN

Kullanılan: 23 20.5%
  • +2 TAKİ UPGRADE AKTİF OLSUN

Kullanılan: 7 6.3%
  • KROWAZ SİLAHLARİ AKTİF OLSUN

Kullanılan: 8 7.1%
  • DRAGON SHELLER AKTİF OLSUN

Kullanılan: 8 7.1%
  • HOMEKOWORLD BÖYLE GÜZEL DEVAM ETSİN

Kullanılan: 14 12.5%
  • +11 UPGRADE İLE +2 TAKİ BERABER AKTİF OLSUN

Kullanılan: 37 33.0%
  • +11 UPGRADE İLE KROWAZ SİLAHLAR AKTIF OLSUN

Kullanılan: 6 5.4%
  • DRAGON SHELLER İLE KROWAZ SİLAHLAR AKTİF OLSUN

Kullanılan: 9 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    112

updowngo1

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
3 Eyl 2016
2
0
0
0
Bu +2 takı durumuna isyan edenlere kabul etmeyenlere baktığımızda sürekli bir partisi olan sabahlara kara 1 parti chaos taşı bekleyen sabahlara kadar 1 parti boss bekleyen insanlar hadi bosu geçtim sabaha kadar chaos stone bekliyosunuz roller roclar herkezde olmasın istiyosunuz. Peki partisi olmayan arkadaşlar yada 2/3 kişi takılan arkadaşlar drop alabilmişlermi hiç hiç sordunuz mu ? Sadece elinizdeki değerli itemlerden kimsede olmasın istediğiniz için bunları konuşuyosunuz . Bence +11 rev ve +2 takı gelmeli +1 e de %100 olmalı takı updradesi. Bırakın da millete rollerinizle roclerinizle 2 vurcağınıza 3 vurun bişey olmaz.

parlemen90

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
4 Mar 2016
8
0
0
0
Bu +2 takı durumuna isyan edenlere kabul etmeyenlere baktığımızda sürekli bir partisi olan sabahlara kara 1 parti chaos taşı bekleyen sabahlara kadar 1 parti boss bekleyen insanlar hadi bosu geçtim sabaha kadar chaos stone bekliyosunuz roller roclar herkezde olmasın istiyosunuz. Peki partisi olmayan arkadaşlar yada 2/3 kişi takılan arkadaşlar drop alabilmişlermi hiç hiç sordunuz mu ? Sadece elinizdeki değerli itemlerden kimsede olmasın istediğiniz için bunları konuşuyosunuz . Bence +11 rev ve +2 takı gelmeli +1 e de %100 olmalı takı updradesi. Bırakın da millete rollerinizle roclerinizle 2 vurcağınıza 3 vurun bişey olmaz.
Dostum +2 ye karşı değiliz önce bunu ekleyelim. Sorunumuz daha önce biz bunu+1 çıkarken söyledik . Orda ki yorumlarımızı da oku. +2 takı geldiğinde +1 %100 yaparsanız olmaz bu iş dedik . Ki yetkililer bize oranların hiç bir şekilde değişmeyeceğini söyledi . Biz de şuan buna isyan ediyoruz . +1 oranları aynı kalsın +2 %100 olsun diyoruz . Farkı ayırıp harcadığımız emek ve vakti değerlendirip yorum yaparsan sevinirim .

kazukemerchants

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 Eyl 2016
86
0
0
0
Rol roc herkeste olmali tabi ki. Biz de bu maksatla +2 %100 olsun diyoruz. Sizin de bizim de hakkimizin korunmasi gerek. Sizin de 2 taki yapmaniz gerek :)

barkinbaskan

Well-Known Member
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
28 Ağu 2015
24
0
8,736,648,639
100
niye %100 olsun pk sw mi burası pk & farm sw tabikide bi oranı olucak herkes eşit olunca güncellemenin ne anlamı var fark olmalı userler arasında +1 %100 olmasının sebebide zaten yeni başlanyanlara +1 takı verilcek o yüzden +2 de %50 oranla olucak ne güzel işte ne yaparsan yap usere yaranamıyor adamlar aq oylamada belli olmuş zaten herşey

DORUKK

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Eyl 2016
121
7
0
20
Keskin zekaların vs'lerini izliyorum sessizce ;)

DORUKK

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Eyl 2016
121
7
0
20
++++++++++++++++++++++++

Moderatör tarafında düzenlendi:

DORUKK

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Eyl 2016
121
7
0
20
Sonuç oyuna ne zaman yansıyacak bu daha önemli.

kazukemerchant

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
24 Mar 2016
51
0
0
0
niye %100 olsun pk sw mi burası pk & farm sw tabikide bi oranı olucak herkes eşit olunca güncellemenin ne anlamı var fark olmalı userler arasında +1 %100 olmasının sebebide zaten yeni başlanyanlara +1 takı verilcek o yüzden +2 de %50 oranla olucak ne güzel işte ne yaparsan yap usere yaranamıyor adamlar aq oylamada belli olmuş zaten herşey
Nasil reb5ten sonrasi %100 olabiliyorsa +1den sonrasi da olabilir :)

sezgin0011

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 Eki 2016
1
0
0
0
+11 upgrade aktif olsun bana kalirsa sadece bu aktif olsun cünkü gelen oyuncularida düşünün yoksa +2 silahlar olursa bazi joplar hic yatmaz

IamWinnerr

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
4 Şub 2016
2
0
0
0
Bence Fazla Para Alıyosunuz Zaten Fazla ınsan kalmadı suanda 1 hafta oncesıne gore cok az para nasıl kasıcak bu mıllet mehmet kardeş 3 tur bu db oyuncusuyum hala aynı + basmadakı parayı düşürün bence

baryum01

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
4 Mar 2016
4
0
0
0
Sw de user kalmadı. Buyrun istediğiniz değişikliği yapın. kendiniz çalar kendiniz oynarsınız. Daha fazla emek harcamayacağım. Yolunuz açık olsun.

barkinbaskan

Well-Known Member
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
28 Ağu 2015
24
0
8,736,648,639
100
gereksizler bir iki serverden eksiliyor kalanlar safları sıklaştırın !!

DemoNHeLL

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
10 Kas 2016
3
0
0
0
Sw de user kalmadı. Buyrun istediğiniz değişikliği yapın. kendiniz çalar kendiniz oynarsınız. Daha fazla emek harcamayacağım. Yolunuz açık olsun.
User kalmadı diyenler dün akşamki pk da bulunmayanlar galiba dün akşam 9-12 arasında adım atacak yer yoktu cz de boş yorum yapmayın oyuna haftada bir kez giripde user kalmadı demek biraz basit :) millet pk için geliyor dogal olarak mesaiden gelip yemegini yedikten sonra oyuna giriyor herkesin ilk seçeneği oyun olmayabilir bunun farkında olarak oyuna bakmak lazım user yok derken :)

DORUKK

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Eyl 2016
121
7
0
20
Her ne gelirse gelsin +1 Takı oranı %100 olması olumsuz olur.

DORUKK

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Eyl 2016
121
7
0
20
En başından beri söylüyorum serverdeki gereksiz GB kaynakları kalkmadıkça 1 hafta sonra eşit item oluyor :D

BluRSide

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
15 Eki 2016
97
50
0
35
benim 21 x old ep 2 x düz ep 11 x old rol 3x düz rol boşa gitti desene

corumludeli

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
4 Kas 2016
5
1
0
5
User kalmadı diyenler dün akşamki pk da bulunmayanlar galiba dün akşam 9-12 arasında adım atacak yer yoktu cz de boş yorum yapmayın oyuna haftada bir kez giripde user kalmadı demek biraz basit :) millet pk için geliyor dogal olarak mesaiden gelip yemegini yedikten sonra oyuna giriyor herkesin ilk seçeneği oyun olmayabilir bunun farkında olarak oyuna bakmak lazım user yok derken :)
bende katılıyorum bu arkadasa ben oyuna aksam gırıyorum pk ıcın gayet de pk ıcın uygun ortagım varr