SABİT Hesap alim satim bilgilendirme

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
HESAP ALIM SATIM Yapımlarında Hesabı Satan Kişi Veya Alan Kişi Arasındaki Olan Anlaşma Satıcı VE Alıcı Tarafından Sorumludur.

Hesap Verilmediği Taktir Veya Hesap Geri Alınması Durumunda HomekoWorld.Com Bu Sorumluluğu ASLA Almayacağını Duyururuz.

Oyun Yöneticileri Veya HomekoWorld.Com Ekibi Tarafından Hiç Bir Sorumluluk Kabul Etmeyeceğimizi Tarafınıza Duyururuz.

wrangey53

New Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
15 Mar 2015
2
1
0
5
Pekı Forumda Karakter Alım Satım bolumu var. Siz Aracılık Yapamıyomusunuz ? Yada O konuyla ılgılı bır onlem alamıyomusunuz sonucta karakter satanda sızın forumda ıllanını koymus alan kısıde sızın forumdan alacak yanı ve sızın serverın karakterlerı bu konuda yardımcı olmayacakmısınız ?

Agron

New Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Nis 2015
24
1
0
5
Benim şahsi görüşürüm Zagor'a katılıyorum. Öyle bir bölüm var lakin bu oyun yöneticilerini ilgilendiren bir konu söz konusu değildir. Tamamen sizin güveninize kalmış bir durum ilerde nasıl bir sorunla karşılaşırsınız onu bilemezler. Ve mail üzerinden karakter aktarılması biraz sıkıntılı yedek link alınıp karakter geri alınabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Zaten hesap üzerine para aktardığınız zaman dekont elinizde varsa 50tlde paradır 1000TL'de giden para olsun fakat kandırılmak dolandırılmak insana koyacak olan bu, dekontu en yakın karakola götürüp kişi hakkında sanal dolandırıcılık adına suç duyurusunda bulunabilirsiniz. ( Dediğim gibi giden para insana koymaz fakat kandırılmak bam başka bir duygu)

Mamico

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
1 Nis 2018
710
154
9,248,120,573
125
zaten onada siz karışırsanız olmaz yani hangi birine yetişeceksiniz

mchades1

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
2 Eki 2018
38
17
8,736,648,639
60
Aracı siteler en iyisi gerçekten ortalık düzenbaz dolu.