OFLUPAZAR

Well-Known Member
23 Nis 2021
3
0
4,500
754
Öncelikle herkese iyi günler dilerim bayramınız mübarek olsun...
Folkda gb pazarı kurmuştum soranlara kur fiyatı diyordum, kim soruyorsa ki kur fiyatının altından asla satmamışımdır tüm pmlerime bakabilirsiniz. herkese 45 tl demişimdir kimseyle pazarlıga oturmamışımdır.
Bir arkadaş 30 tl olurmu dedi bende numaramı bıraktım lakin özellikle belirttim kur fiyatının altında satmam diye.
Telefon numarasını vermemdeki sebep oyundaki pm mi unutabilir lakin whatsap da numaram kayıtlı olursa ordan gb lazım oldugunda direk ulaşabilir. Ve ben bu şekilde yaklaşık 40 gb sattım loglardan bakabilirsiniz hepsini 45 tl den aldım alan kişilere de sorabilirsiniz. Bu benim gb satma taktiğim aslan kur fiyatının altında satmadım. Gb lerim elimden alındı geri aide edilmesini talep ediyorum. Lütfen haksızlık yapmayın kur altından satış yapdığıma dair hiç bir kanıt ispat yokken bu şekilde olmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. İlgilendiğiniz için teşşekür eder iyi çalışmalar dilerim.

Altını çizerek söylüyorum FORUMDAKİ Gold bar satış yapan insanlar numarasını bırakabiliyor. Oyunun içinde pm atanların elinden alıyosunuz da forumdakilere birşey yapmıyorsanız burda büyük bir haksızlık olur. FORUMDA BOY BOY Herkes numarasını bırakmış...... LÜTFEN DİKKATLİCE BAKINIZ

Ekli dosyalar

• 20.2 KB Görüntüleme: 61
  • 24.1 KB Görüntüleme: 60
  • 23.5 KB Görüntüleme: 59

isbackzorro

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ara 2017
19
2
8,736,653,139
2,258
kansız orospu cocuguda çok oyunda ne yapsan ne etsen elden birşey gelmiyor geçmiş olsun

Paxim

Administrator
Yönetici
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 Eki 2017
282
72
4,294,967,295
19,249
kurallarımızda belirttigimiz gibi telefon numarası discord ts3 çagırmak veya bunlardan birini vermek de gb lerinin silinmesine yol açar