UfukGlr

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
9 Kas 2018
9
1
8,736,659,889
905
Merhabalar. Monster abra v13.3 adlı laptop'um var. 1050Ti 1TBHDD 265SSD 16GBram i5 9.nesil bir laptopum mevcut. Normalde Pubg - Call of Duty Modern Warfare - R6 - Csgo - Starswars Jedi Fallen gibi çeşitli grafikleri yüksek her oyunu oynuyorum. Usko ve diğer ismi lazım değil başka pvplerde de oynadım ama bu serverda ilk defa yaşadığım bir sıkıntı mevcut. Mage oyuncusuyum ve pk esnasında veya maradonda anlık fps'im 1e düşüyor. Bu olay 1 saniye felan sürüp hemen geri geliyor. Ama party'de iken çok can sıkıcı olabiliyor. Tam nova atarken 1 e düşüyor elim havada ama kendine geldiğinde 1 saniyede düşmemiş oluyor. Hiçbir serverda bu problemi yaşamamıştım. Sitedeki fps konularına göz attım onların hepsini zaten yaptım. Optiondan grafikler düşük pil ayarı nvidia ayarı vs. Sadece Homekoworld clientinde oyuna girince bu sorunu yaşıyorum. Hiçbir pvpde başka serverlarda yaşamadım. Laptop diye böyle bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum kaliteli soğutucum vs de var. Tüm her şeyi en düşüğe çekmeme rağmen hala devam ediyor. Bu konuda bilgisi olan, önceden yaşayıp düzelten varsa bilgilendirirlerse çok sevinirim.