nomeee

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
5 Eyl 2016
9
0
0
0
ben ESED e küfür ettiğim için beni uyarmadan banladınız [MENTION=6508]ABDULLAH[/MENTION]

Madem user kazanmaya çalışıyorsun uyarmadan neden ban attın ?

Küfürün yasak olduğunu herkes biliyor dediniz ! Ayrıca TBL e koxp un yasak olduğunu millet bilmiyor mu ?

ADİL DAVRANIN !!!

DORUKK

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
16 Eyl 2016
121
7
0
20
Hepinize katliliyorum özellikle dorukk sana ama bizde bazi konularda insanlari kaybetmek değil kazanmak istiyoruz ornek olarak biz 1 aylık acıp sonra kacak yıne acak bır server degılız 4. ayımızdayız 5. aya gırecegız ve aktıf 1k userımız var bu hangı server basarıyor ? bazı seylerde ceza verıp ınsanları yıldırma pesındeyız herseyı hadı ban attık hadı oynama demek bızlere yakısmaz kalıtemıze bızım gorusurumuz veya benım gorusum bu cunku bız bu ısı 1 ay 1sene degıl belkı 10seneden berı bu ısın ıcındeyız bunları takıp ederek ve herseyı goz ardı ederek bunları elde ettık en mantıklı cozum bu tabıkı koxp her zaman fıxletme taraftarıyız ınsanlardan alıp bunun nedenı ıse oyunumuzu temız adil sekılde oynanması ve 1 2 dakıka degıl 5 10dakıka takıp edın dıyorsunuz buda mantıklı ama 7 kısıyız oyunda 1000 kısı var suan ıcın dıyorum herkesi 15 20 dakıka takıp edersek dıger ınsanların sorunlarına napıcaz 1 pm ye cevap 30sanıye gec ver gotunuz kalktı dıyor ınsanlarımız bızlerde zor duruma dusunuyoruz herkese orta yolu bulmaya calısıyoruz ama bu 3. part programları kullanları bıze vıdeosunu cekın uzun uzun 3 4 kere bız gereklı ıslerım yaparız.
Yapılan işi küçümsemiyorum ve geç cevap yüzünden yapılan yorumlara katılıyorum . Fakat size gelen pm'lerde ki kullanıcılar neredeyse hep aynı. Bu kişiler banlanmadığı yada banlandıktan sonra banları açıldığı zaman diğer kullanıcılar oyundan çekiliyor bunun en büyük etkeni ortada dolanan laflar . Yok gm arkadaşı yok admin akrabası vs vs. Bu adamlar oyuna devam ederken diğer kullanıcılar ya oyunu bırakıyor yada illegal yoldan kc satma tbl, koxp gibi şeylere yöneliyor .

KOXP TBL KULLANAN KİŞİ 10 -20 oyundan gitmesi bişey değiştirmez fakat bu adamlar yüzünden oyunu bırakan ve bırakma aşamasında olan insanlar çok şey değiştirir.

XXX

Well-Known Member
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
26 Eki 2016
10
5
8,736,648,639
5,400
öyle deme hacım bu adamlar king bunlardan daha iyisi yok knight aleminde :D gelirler bütün svyi keserler uçarak cp spike filan vururlar havalarını basarlar ban yemeden charları satar geri giderler bizde arkadan söveriz.. bu kervan böyle gelmiş böyle gider çok takmamak gerek ezikliklerini tbl ile kapattıklarını zanneder ergen bebeler

kazukemerchant

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
24 Mar 2016
51
0
0
0
öyle deme hacım bu adamlar king bunlardan daha iyisi yok knight aleminde :D gelirler bütün svyi keserler uçarak cp spike filan vururlar havalarını basarlar ban yemeden charları satar geri giderler bizde arkadan söveriz.. bu kervan böyle gelmiş böyle gider çok takmamak gerek ezikliklerini tbl ile kapattıklarını zanneder ergen bebeler
Ifsalari geldigi an car satilmistir oluyor. Bir gencin kacisi :D

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012