mylobo

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
12 Kas 2016
3
0
0
0
:mad: yani bu sureklı basımıza gelıyorduda ben bunun bır yanılsama oldugunu sanıyordum
ama megerse adamlar bılerek gırıp kesıyorlarmıs nerden biliyorsun diyorsanız baktım adam görunmüyor boss un canı iniyor sonra cektım boss u dar koridora bu oc arkadan kosarak geldi ve yaratıgı kesti bende o sırada ss aldım bu adam
banlanmazsa ben oyunu bırakacam madem usere deger verılıyor bu adamında banlanmasını rica edıorum gece gündüz biz monster stone kasıyoruz bir tane oc geliyor senın emegını alıyor...

hizliresim: https://i.hizliresim.com/Wbl7gP.jpg

DeeJays

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
2 Eki 2016
523
225
8,767,076,938
2,682
böyle bir şey benimde başıma geldi ama ben kesenın kim oldugunu göremedim :S
[MENTION=3215]Talk[/MENTION] [MENTION=1470]GameMaster[/MENTION] [MENTION=3]HELP[/MENTION]

mylobo

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
12 Kas 2016
3
0
0
0
bu adamı banlamadılar bende oyunu bırakıyorum yapacak bırsey yok demekki hile yapan kazanıyor oyunda k.g herkese

ISchutzStaffel

New Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 Şub 2015
21
0
0
0
la bu herkesin başına geliyor . ben de arada bi mste 2 3 kişi görüyorum sadece senin başına gelen bi durum değil. wh desen map farkı var adam senin alanına nasıl geçicek . saçma saçma buglu görüntüleri koyup ban istiyosunuz. sonra banlanmayınca ooooo olaaağlar olaağlar

mylobo

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
12 Kas 2016
3
0
0
0
forumun pokesi senmısın velet buglu goruntuymus ben boss ta ortadakı dar koridora kadar cektım adama oraya kadar geldi orda kestı
geri gıttı sonra ben boslukta bekledım cıkmadım ss alamadım sonra adam baktım bır gorundu ılerı gıttım adam orda duruyor ss aldım
o sırada sende gelmıssın velet velet konusuyorsun derdin ne olum !!!!!

LeHaine

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
29 Şub 2016
21
0
8,736,653,139
50
Koyduğun görüntü anlık görüntü bugu. Bdwde de aynı durum yaşanıyor. Farklı maplerdesiniz ama seninkin de görünüyor bu tarz buglar oluşuyor adamın suçu değil yani bu seninde başına gelebilir.

4Haze

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
19 Kas 2016
7
3
0
0
Bdw dede arkadaşın dedigi gibi aynı muhabbet dönüyor ama nasıl oldugu bilinmiyor :D