Belphegor

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Ara 2017
69
11
8,736,664,389
2,189
Karakter Adı:IRhaegarz
Hesabın Kapatılma Tarihi:30.11.2019
Hesabın Kapatılma Sebebi:KOXP
Savunma: Bir anlık öfke ile kullandım. hayatımda ilk defa bir oyunda hile kullandım onu da beceremedim zaten. bu oyunu kesinlikle hırs için oynamadım veya insanları aşağılamak için de, sadece üzerime çok gelindi için kendimi zorunlu gibi hissettim. clan arkadaşlarımın da pk dan zevk almaması oyunu bırakmayı düşünmeleri sebebiyle çare olarak bunu gördüm ben bırakma taraftarı değilim. pişmanım başka diyecek birşeyim yok. ben üzerime düşen neyse yapmaya hazırım son bir şans verirseniz sevinirm teamwiever verip pc mi kontrol edebilirsiniz istediğiniz her dakika anlık olarak bu arada tüm serverden özür diliyorum kısa bir süre de olsa illegal oynadığım için.
Jüri üyelerinden de ricam üzüntümü göz önünde bulundurmalarıdır. iyi çalışmalar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paxim

Administrator
Yönetici
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 Eki 2017
282
72
4,294,967,295
21,649
banlanan kişiyle konustum
banı açılabilir haksız oldugunu kabul ediyor zaten
çarında 3k kc varmış bütünce kclerini gm ler alıp çekiliş yapma şartıyla ve format atıp ncs atma şartıyla
banı kaldırabilir

GASP

Clan Başkanı
Clan Başkanı
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
3 Mar 2015
263
45
4,294,967,295
7,776
Ben koxpun hiç bir gerekçesini kabul etmeyen bir jüri olarak burdada tavrımı koruyacağım. Clan arkadaşlarının pk'dan zevk alamasından dolayı böyle bir yönteme başvurmak başlı başına hata. Zevk almak koxp ile oynamaksa hepimiz açalım koxpu cz'yi dar edelim öfkelendiğimiz insanlara.
Karar: Sadece pişmanlık unsuru göz önüne alınarak bir daha ki yaptırım tüm clanın banlanmasıyla sonuçlanmak üzere, kc'si silip pc'ye format attığı kontrol edilmek üzere banını açmaktır.

asilkan01

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
5 May 2017
79
21
8,736,659,889
202
Koxp bahanesi yoktur bende mage team oynuyorum oynatıyorum yerı geliyor kesiyorum yerı geliyor yatalak oluyor onemlı olan dostluktur gerisı hikaye ama koxp actıgını kabul ediyor olması ve uzerınde 3 bın kc olması bunun etkinlikler de kullanılması uzerıne kabul ediyorum extra dan koxp kullandığı için uzerınde ki ıtemlerın cöpe atılıp tekrar car dizmesi uygundur. Banı acilsin

Belphegor

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Ara 2017
69
11
8,736,664,389
2,189
Koxp bahanesi yoktur bende mage team oynuyorum oynatıyorum yerı geliyor kesiyorum yerı geliyor yatalak oluyor onemlı olan dostluktur gerisı hikaye ama koxp actıgını kabul ediyor olması ve uzerınde 3 bın kc olması bunun etkinlikler de kullanılması uzerıne kabul ediyorum extra dan koxp kullandığı için uzerınde ki ıtemlerın cöpe atılıp tekrar car dizmesi uygundur. Banı acilsin
Hocam itemler çöpe atıldıktan sonra benim için charın bir anlamı kalmıyor zaten chardaki bütün kcleri suçumuz karşısında ceza olarak kabul ettik biraz vicdanlı davranmanızı beklerim. Teşekkürler.

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326