8.12.2021 Güncelleştirme Notları

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Merhaba Homekoworld Ailesi

8.12.2021 Güncelleştirme Notları & Yenilikler & Çözümlenen Hatalar

1-Bir oyuncuyu block chat e eklediğimiz zaman shout ve all chat mesajlarını görme sorunu giderildi.
2-Party bar da party arkadaşlarımızın hangi skill ve scrolleri kullandığını görebilme sistemi aktif edildi.
3-Üzerimizde Yeterli miktarda AB veya KC olmasına rağmen eğer coins 0 ise 'coins' yetersiz hatası verme problemi giderildi.
4-Event'de girişten önce seek açarsak, partyde olmamıza rağmen charın üzerinde seeking party görünme sorunu giderildi.
5-Inventory dolu iken npcden üzerimizde zaten hali hazırda olan bir eşyayı satın almaya çalıştığımızda 'inventory full' hatası verme problemi giderildi.
6-Character seal scroll de karakterin reb kaç olduğu görünmüyordu, bu sorun giderildi.
7-Saat 23:59 dan sonra sağ üstteki kum saati yeni gün e geçmiyordu, bu sorun giderildi.
8-Draki npc sıralamasında bazı durumlarda draki sıralamasını güncellemiyordu, relog atmak gerekiyordu, bu sorun giderildi.
9-Zindan lr staff ve zindan ice staff altında kaç soul basılacağı ve patlama oranı yazmıyordu, bu problem giderildi.

Dipnot : Yazmadığımız , ufak tefek birçok görüntü hatası, bug, 3. ay değişiklikleri, sunucu ve client optimize çalışmaları da mevcuttur.

Bilginize sunar
Keyifli oyunlar dileriz

Homekoworld Ekibi

Sinoqqo

Clan Başkanı
Clan Başkanı
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
25 Nis 2017
10
13
4,294,967,295
5,385
ZAMANI HİZMETE DÖNÜŞTÜREN BELEDİYE (Sinoqqo)

crayz321

Well-Known Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
12 Eki 2020
73
-47
1,725,773,035
13,000
Gunvellemeler için elinize sağlık. Bp lerle ilgili de gun elleme istiyoruz. Maliceli okcuya 1200 vuruyorum. Normal damage 800. Okçu oynamayı bilmiyorum, bp oynamak istiyorum. Bp yi gören okçu eskiden kacardi, şimdi adama super atıyorum kaçmıyor bile. Cc sini alip sürekli mana çekiyor. Benim 10 k dolmadan okçunun mana çekmesi doluyor. Bp nin gözden geçirilmesini aylarca söyledik kimse ilgilenmedi. Bp de bir guncelleme olmayacaksa en azından bilelim, ona göre yolumuzu çizelim.

iron

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
11 May 2018
20
23
8,736,648,639
5,678
dostum okçu ilah olmuş ya asastan beter bi db atmadıkları kaldı.hele mana çekmeleri öyle böyle değil.eskiden paper 9 olması lazımdı.adamlara +1 mythrill taksalar yetiyor.bp desen çöp oldu bu dbde de.yıllardır üvey evlat her db de diziyorum sonra patlatıyorum çarı.homekoworld çok güzel bi server ama job damageleri çok dengesiz.mage 72 stafla sağlam bi bp den kutu alıyor.örnek sende 8 hb var adam +6 woe ile kutu alıyor questlerde.

crayz321

Well-Known Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
12 Eki 2020
73
-47
1,725,773,035
13,000
dostum okçu ilah olmuş ya asastan beter bi db atmadıkları kaldı.hele mana çekmeleri öyle böyle değil.eskiden paper 9 olması lazımdı.adamlara +1 mythrill taksalar yetiyor.bp desen çöp oldu bu dbde de.yıllardır üvey evlat her db de diziyorum sonra patlatıyorum çarı.homekoworld çok güzel bi server ama job damageleri çok dengesiz.mage 72 stafla sağlam bi bp den kutu alıyor.örnek sende 8 hb var adam +6 woe ile kutu alıyor questlerde.
Aynen hocam. hokemoworld diyor ki bizim db mize bp ler gelmesin. Biz okçu oynamayı bilmiyoruz. Yapacak bir şey yok bp oynayabilecek bir db bulacağız