Partners

DUYURU 36VS36 CLAN Turnuvaları FİNAL EŞLEŞTİRME! [ÖZEL CLAN TAGLARI, 3 Pt Üzeri 5K Hediye! MÜTHİŞ ÖDÜLLER!]

'Resmi duyurular' forumunda ZaGoR tarafından 15 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Yükleniyor...
  1. ZaGoR

ZaGoR

Administrator Site Yetkilisi 7 Yıllık Üye

Alınan Beğeniler:
    3,798
    Ödül Puanları:
    3,313
    Merhaba homekoworld ailesi 36VS36 CLAN Turnuvalarına Hazır mısın ?
    15 Haziran Cumartesiden itibarendir. Turnuvalar 21 Haziran Cuma 21:00 den itibaren başlayacaktır.

36VS36 Duyuru ! ( 8 Clan Katılım Sağlamaz Ise Turnuva Başlamayacaktır )

Vs ler 20 dakika olup, max skor 150 dir.

Hediyeler

1. Clan
    2000 TL Değerinde Knight Cash + Turnuva Kazanana özel pusta clan sembolü (Pusta satılan clan sembolünün gelirinden haftada bir %15 komisyon kc alırlar.)
    2. Clan

1500 TL Değerinde Knight Cash + Turnuva Kazanana özel pusta clan sembolü (Pusta satılan clan sembolünün gelirinden haftada bir %15 komisyon kc alırlar.)
    3. Clan

1000 TL Değerinde Knight Cash + Turnuva Kazanana özel pusta clan sembolü (Pusta satılan clan sembolünün gelirinden haftada bir %15 komisyon kc alırlar.)

Hediyeler Tüm Katılanlara

Turnuvaya Katılan Her Clana (Gelmesi halinde katılıp gelmez ise alamaz.) : 1 Aylık Clan Premium
    Turnuvaya Katılan Her 3 Party ve üzeri Clana (Gelmesi halinde katılıp gelmez ise alamaz.) : 5000 KC

İLK 3 Clana Özel Pus Itemi Ve %15 Pustan Pay (Sadece Kendi Iteminden %15)
    Turnuvanın ilk 3 kazananına özel pusta özel item satılacaktır (helmet of wrath gibi tatto ile birlikte takılabilir) Bu itemler hep kalıcı olacaktır. Bu itemler hangi clanlara ait ise itemler o clana özel (logo) şeklinde yapılacaktır ve tüm oyuncuların kullanımına açılacaktır(pusta). Bu satışlardan elde edilen gelirin %15 i her hafta düzenli olarak clan başkanlarına (kc olarak) verilecektir. Sadece kazandığı DB de komisyon alabilir ancak item sonsuz olarak pusta durmaya devam edecektir.

Örnek Item :

Chitin Shield

Manevi Hediyeler İle Torunlarınıza Bile Miras Bırakacağınız Kalitede %100 El İşciliği Hediyeler Turnuva Kazananlara Karşılığı Olmayacak Türden..

36vs36 Itemi (1hafta)
    Sadece Şampiyonlara özel ;)

KAPIŞMA ALANI (36VS36)

TURNUVAYA KATILACAK OLAN CLANLARIN OKUMASI RİCA OLUNUR!

36vs36 Etkinlik Koşulları :

1-)Her Partyde Maximum 2 Priest Olabilir.
    2-)Vs Etkinliği Kuralları Geçerlidir.
    3-)Kuralları Mutlaka Okuyunuz, kuralları okumadan turnuvaya katılım yapmayınız.
    4-)Haritada vsden kaçmak yasaktır. -Bir hesap herhangi bir partide mücadele ettiyse eğer, farklı bir partiyle mücadele edemez.
    5-)Etkinlikte her partyde en fazla 1 adet Ice Mage Olabilir.
    6-)-Turnuva sunucusunda karakter isimleriniz klan oyuncuların isimleriyle benzer olmamalıdır. (Örn; lPriestl / IPriestI / lPriestI vb.) Karakter isimlerinde yan yana benzer harfler 2 den fazla kullanılmamalıdır. (Örn; PrlIlest) .(Örn: Sagdaki, Soldaki, DescentAt, NovaAt, StaffVur, SagdakiMage, SoldakiWarrior, Sagadon, PartiBaskani, Solagit vb.) -Birbirini tekrarlayan, telaffuzu güç olan ve herhangi bir anlamı olmayan karakter isimleri yasaklanmıştır. (Örn; Czerwieckwiecien)
    7-)Küçülme topu yasaktır.

Katılım sağlayan clanlar 21 Haziran Cuma 21:00'den itibaren oyunda olup, tüm clan oyunda olmalıdır.

Dipnot : Her clanın 3 dk mola hakkı vardır. Bu yüzden vs tarihiniz 1 saate kadar gecikebilir. Bu durumda sorumluluk kabul etmeyiz.

~~1VS1, 2VS2, 8VS8, 36VS36 Kuralları (Yenilendi)~~
    0-)Rez scroll (respawn scroll yasaktır)
    1-)Holy türü&1440 Hp potlar yasaktır.(2vs2,1vs1)
    2-)Asit pot yasaktır.
    3-)Kaçarak can doldurmak yasaktır. Ya öl ya da öldür! (Kayarak saldırmak) (1vs1,2vs2)
    4-)Bağlantı sorunu yaşayarak oyundan düşen oyuncu kaybetmiş sayılacaktır.
    5-)Town özelliğini kullanan oyuncu direkt olarak diskalifiye edilecektir.(1vs1,2vs2)
    6-)DD türü defans eşyalar yasaktır.(1vs1,2vs2)
    7-)İllegal programlar, oyun dosyalarıyla oynamak yasaktır. Tespiti halinde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır.
    8~)Azalan canı toparlamak için kalkan takılması yasaktır.(1vs1,2vs2)
    9-)HP ve MP Rec. eşyalarının kullanımı yasaktır.(1vs1,2vs2)
    10-)PUS eşyalarından Can, Atak ve Defans özelliğine sahip olanlar kullanılabilir.
    11-)Hera, Crisis vb. gibi şekil değiştirme parşömenleri yasaktır.(1vs1,2vs2)
    12-)Yeniçeri, Valkyrie, Gryphon, Minerva ve Bahamut yasaktır.,(1vs1,2vs2)
    13-)Vs Event Sırasında Giysilerinizi değiştirmeniz yasaktır. (Örnek Chitin Giyerken Shell Takmak)(1vs1,2vs2)
    14-)Mücadeleler esnasında veya sonrasında rakibi tahrik edici, küçük düşürücü davranışlar sergilemek yasaktır. (Hakaretler de dahil)
    15-)Benzer nickler açmak yasaktır. Hükmen galip gelinen maçlarda bir üst tura direkt olarak çıkacaksınız.
    16-)Oyuncular maç saatinden 30 dakika önce oyunda bulunmalıdır. Etkinlik alanına çekildikten sonra AFK olan oyuncuya 3 dakika süre tanınacaktır.
    17-) Çeyrek, Yarı Final, Final turnuvalarında her oyuncunun kendi videosunu çekmesi zorunludur. Gerektiği durumda video sizlerden istenecektir.
    18~) Kuralları etkinliğe katılan tüm oyuncularımız kabul etmiş ve okumuş sayılır. Kurallara uymayan kişiler direkt olarak etkinlikten diskalifiye edilecektir.
    19~)-Hükmen galibiyet skoru 150 – 0’ dır. Süre 16 dakika olarak açılacak ilk 1 dakikası hazırlıktır. ilk 1 dakika dolmadan vs başlamaz.

Vs Nasıl başlayacak ?
    36VS36 Katılım yapanların aynı clanda olması zorunludur. Eşleştirmeler katılımlar bittikten sonra açıklacaktır.
    Dipnot : Chitin shield ,Shard, kafalık shell bizzat homekoworld'e ait olup, başka hiçbir firma tarafından üretilmemekte ve satılmamaktadır.

Örnek başvuru formu :

Clan ismi :
    Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
    Bu konu altına başvurabilirsiniz.

Güzel Oyunlar Dileriz..!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Haziran 2019
  2. reportx

reportx

New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Clan ismi : HydrA
    Yarışmacı Arkadaşlara Şans Diliyorum :)

!!!! RepoRTx TEAM !!!!

3. CazanowaQQ

CazanowaQQ

New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Clan İsmi : RinneganSharingan
    Kuralları okudum ve kabul ediyorum

HERKEZE BOL ŞANS ..

4. Game

Game

Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Heykey ödülü var mı

5. SIYAHKURT

SIYAHKURT

New Member 2 Yıllık Üye 1 Yıllık Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Clan ismi : TaaRRuZz
    Yarışmacı Arkadaşlara Şans Diliyorum :)

6. xdreambox7

xdreambox7

New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Clan ismi Attractive.
    Kuralları okudum ve kabul ediyorum

7. HeySEEENBoBMarley

HeySEEENBoBMarley

New Member 1 Yıllık Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Clan İsmi: LeadSoldierS
    Kuralları okuduk ve kabul ediyoruz.
    İyİ Olan Kazansın.

8. ZaGoR

ZaGoR

Administrator Site Yetkilisi 7 Yıllık Üye

Alınan Beğeniler:
    3,798
    Ödül Puanları:
    3,313
    Yeterli katılım olmadığı için turnuva iptal edilmiştir.

9. xdreambox7

xdreambox7

New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    O zaman bir 16VS16 Turnuvası gelmeli.

10. reportx

reportx

New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Zaten Swdekı Tum Clanlar başburmus Daha kim başvuru yapıcak :) Nese hayırlısı :)

xdreambox7 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş