DUYURU 16.01.2021 Güncelleme Notları ve Yeniliklerimiz [4. Ay Güncellemeleri]

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Merhaba Homekoworld Ailesi,
Yeniliklerimiz ve Güncellemelerimiz Devam Etmektedir.
[Efsane Başlangıç!]
Yeni Başlayan Oyunculara Özel Efsane Başlangıç Sistemi Yeniden Aktif!

3011
sheller ve raptor +8, mino +1 , diğerleri +0

3012
sheller, shard ,chitin bow reb5 , coc+1, belt of dex+0, amulet of dex +0, ararat +0

3013
paper +8 , shell reb5 , glacier,wreath,lightning erenion reb3 , quest staf +7 , lkp +1, lbol +1 , ep+0 , taurus ring +0

3014
shell reb5 , str paper +9 , dol 3 reb, mirage reb3 , dragon tooth hammer +7 , pontus ring +0 , pontus pendant +0 , pontus belt +0 , lillime

[Yeni Takvim Sistemi]
Takvim Sistemimiz Yenilendi. Mevcut takvim dışında serverimize dahil ettiğimiz ve sonradan yenilik olarak getirdiğimiz sistemler de takvimde bulunmaktadır. İlerleyen günlerde neyin ne zaman geleceğini oyuncularımızın takip edebilmesi için takvim sistemimizi patch olarak serverimize ekledik. Sağ üstten takvim sistemini inceleyerek gelecek olan yeniliklere göz atabilirsiniz. Homekoworld oyuncusunun yanındadır!
3069

[Takvim Sistemi] Krowaz Silahları
Takvim Sistemine Göre Krowaz Silahları Bir Tık erkene alarak serverde heyecanı ve aktiviteyi bitirmemek adına aktif edilmiştir.

Daha ayrıntılı rehber için rehberimize bakabilirsiniz. 'Buradan'

[Yeni] Günlük Görevler
Serverimize yeni günlük görevler eklenmiştir. Oyuncunun farklı cr ihtiyaçları yerine 24 saatte bir 48 saatte bir tekrarlanabilen bu görevler ile +6 Mythril Box (Random) kazanabilirsiniz. Yeni başlayan oyuncular, mevcut oyuncular herkese hitap etmektedir.
*4 Adet 24-48 Saatlik Daily Quest*
- 100 Booro Kes , +6 Mythril Random kazan.
- 100 Cz Dark Knight kes +6 Mythril Random kazan.
- 100 Cz Ewil Wizard kes +6 Mythril Random Kazan.
- 100 Apostle of Cold kes +6 Mythril Random kazan.
(Not : +6 Mythril box verir. Changerda Kırarsınız.)

[HERA]Boss Güncellenemesi
HERA'ya Mevcut droplarına ek olarak; Draki's Pendant,Bifrost Takı Kutusu ve Krowaz Materyalleri ve Gold Bar drobu eklendi.

[Diğer Güncellemeler ve Hata Düzeltmeleri]
*Efsane Item kiralama tekrar aktif edildi.
* Dark Knight Mace Yaratıklara ( Superior Restore ) Zehir İşlememesi Sorunu Giderildi.
* Draki Tower Ödül Göndermeme Sorunu Düzeltildi.
* Draki Tower da Geri Atma Sorunu Giderildi.
* Rogue 72 Blow Arrow Skillin Mesafesi USKO Ayarında Ayarlandı.
* Rogue Savaş Kaptanı Olduğu Esnada Lupin Eyes ve Stealth Basmama Sorunu Giderildi.
* Kral Bonus ta Oluşan Bonus Gelip ve Gitme Problemi Giderildi.
* NPC ve Clan İşlemerimde ItemKilit Password Sorulması Sağlandı.
* 80 Ice Yenildiğinde Ender de Olsa Debuff Skillerinin Yenmemesi İçin Ek Önlem Alındı.
* Genie de Anti-AFK Yaratıkarını Seçmeli Yapılıp Z ye Alınması Sorunu Düzeltildi.
* Launcher Hızlandırma Güncellemesi Yapıldı.
* Sunucu Taraflı Birkaç Performans Optimizasyonu Yapıldı.
* Panel Yenilenmeye Devam Ediyor. Panel Optimizasyonu Çalışmaları Devam Ediyor.
* Collection Race Event kill sayıları düşürüldü.
* HERA'nın kesimi bir tık kolaylaştırıldı.
* Felankor ve Rockoria kesimi zorlaştırıldı ve atıldığı yerde sabit olarak kalması sağlandı.
* Savaş zamanında olan balık droplarına Krowaz Box eklendi.Mihitiry kutusundan biraz az oranla eklendi.

Güncellemelerimiz devam edecektir.
Homekoworld Ekibi

Son düzenleme:

berker1987

Well-Known Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
26 Nis 2019
10
11
1,725,750,535
3,777
[Yeni] Günlük Görevler
Serverimize yeni günlük görevler eklenmiştir. Oyuncunun farklı cr ihtiyaçları yerine 24 saatte bir 48 saatte bir tekrarlanabilen bu görevler ile +6 Mythril Box (Random) kazanabilirsiniz. Yeni başlayan oyuncular, mevcut oyuncular herkese hitap etmektedir.
*4 Adet 24-48 Saatlik Daily Quest*
- 100 Booro Kes , +6 Mythril Random kazan.
- 100 Cz Dark Knight kes +6 Mythril Random kazan.
- 100 Cz Ewil Wizard kes +6 Mythril Random Kazan.
- 100 Apostle of Cold kes +6 Mythril Random kazan.
(Not : +6 Mythril box verir. Changerda Kırarsınız.)

[HERA]Boss Güncellenemesi
HERA'ya Mevcut droplarına ek olarak; Draki's Pendant,Bifrost Takı Kutusu ve Krowaz Materyalleri ve Gold Bar drobu eklendi.
bu iki güncellemeye bayıldım. keşke piana haritasınıda her gece 00'den sonra açsanız. 4.ay olmasına rağmen bot serverlara taş çıkarırcasına bir pk dönüyor.

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,942
* Savaş zamanında olan balık droplarına Krowaz Box eklendi.Mythril kutusundan biraz az oranla eklendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yavuz1985

Well-Known Member
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
28 Ara 2015
44
18
8,736,670,014
8,005
kolay gelsin benim maruzatım yine genie ile alakalı geçen db lerde genie torment subside falan atıyodu bu db kaç defa denedim atmıyo benmi ayarlıyamadım yoksa sıkıntımı var genie de yardımcı olurmusunuz

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
kolay gelsin benim maruzatım yine genie ile alakalı geçen db lerde genie torment subside falan atıyodu bu db kaç defa denedim atmıyo benmi ayarlıyamadım yoksa sıkıntımı var genie de yardımcı olurmusunuz
Client versionundan kaynaklı bir bug o yüzden genie objeye takılma,durma ve bazı skillerde problemler mevcut.

qRonickPeach

Well-Known Member
22 Kas 2020
13
3
98,016
2,267
Collection race görevlerinin biraz daha düşmesini istiyoruz karuslarda neredeyse 7/24 pkda olan tek clan olmamıza ragman normal şartlarda 1 scde bitmesine RAGMEN 3 4 scyi bulabiliyor