Mokali

New Member
23 Nis 2021
5
1
0
669
Oyuna 4-5 senelik bir aradan sonra pandemi nedeniyle geri başladım ancak şuan tekrar bırakmanın eşiğindeyim. Her slot bu mafyalar tarafından işgal edilmiş durumda benim gibi bireysel olarak ufak tefek farmla item yapmaya çalışan insanların oyun keyfini baltalıyorlar. Benle aynı dertten müzdarip pek çok oyuncu olduğuna eminim, bu oyuncuların oyuna herhangi bir faydaları yok paneldeki istatistikten ibaretler ve pek çok gerçek oyuncuyu homekoworldden uzaklaştırıyorlar. Buna bir çözüm getirilmesi gerektiğini düşünüyorum, şu gün gerek pandemi gerekse homekoworldun piyasada rakipsiz olması sebebiyle bu söylediğim dikkate alınmayabilir ancak ben bunun gün geçtikçe insanları soğutacağını ve farklı alternatifler aramaya iteceğini düşünüyorum. Ben yazılımcı ya da teknoloji ile çok içli dışlı birisi değilim dolayısıyla buna bir çözüm getirilebilir mi ya da o çözüm nedir bilmiyorum ancak kafamda bir iki öneri var.

1. Aynı modem üzerinden girişler sınırlandırılabilir (yapılabilir mi bilmiyorum)

2. Gold bar oyunun kendisi tarafından satılsın. Zaten hali hazırda bursagb ile anlaşmanız mevcut onlar bu işin üstesinden geleceklerdir. Böylece hem oyun sahipleri olarak siz daha fazla kazanırsınız hem de gerçek oyuncuları oyunda tutmuş olursunuz. El altından Gb satımını şuan kur denetimini sağladığınız gibi denetleyebilirsiniz.

beastpow

Well-Known Member
1 Yıllık Üye
29 Nis 2021
8
2
100,995,675
1,624
gb satısları sıteye yapılabilir sitede ufak bi komisyon alır buda yonetıcı ve siteye bolunebilir ayrıca farm konusunda cidden haklısınız her slota oyunla hıc alakası olmayan 1 kere pk atmamıs adamlar ya cok pc yada ıllegal bır sekılde oturmuslar adam butun treant agac slotlarına 2 şer çar koymus eger slota bir şekilde oturusan gelip 4 çar ile ks atıyor sen gidene kadar bu nasıl bi sistem ben anlayamadim solo afk farm yapmanın imkanı yok zaten 1 2 hafta gecsın gb dussun bu sefer başlıyamıyan oyuncular mıllet ıtemlendıgı ıcın hıc gelemıycek

yldrmmm

Well-Known Member
22 Kas 2020
6
1
93,516
1,143
dedıgınde fazlasıyla haklısın buna ek olarak genıe altı makro olayını durdurmaları gerekıyo genıeden hızlı vuruyo makro. kslessen kutu alamıyon bunun dur duragı yok.magelerın stafı cok hızlı ve uzaktan vurmasıda cabası.yanı bıcok kısı yasaklardan sonra bırakır zaman gecırmek ıcın duran kalabalık bıtıncede sayı azalır ama aynı nıcklerdekı farm mafyaları gıtmez.

huzz34

Well-Known Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
3 Tem 2017
6
5
8,736,648,639
350
aç köpekler para kazanacak diye ne item yapabiliyoruz nede oyundan zevk alabiliyoruz.

SamsunLe Hasan

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2018
594
203
8,965,642,733
111
Size katılıyorum hem piyasayı bozuyorlar hem de serveri bunlar yüzünden millet kasacak yer bile bulamıyor 1 ip 2 char olursa büyük oranda azalır bu 10 15 pc li açlar ne pk atarlar nede başka birşey kur altı gb satar tl sine bakarlar sonra derdini biz çekiyoruz