Homekoworld 2VS2 & 1VS1 Job Turnuvası Başlıyor! [Kayıtlar, Detaylar, Kurallar, Bilgiler]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZaGoR

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Şub 2012
7,326
5,085
4,294,967,295
38,106
Merhaba Homekoworld! 2VS2 ve 1VS1 Job Turnuvalarına Hazır Mısın ?:cool:

6539

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 AĞUSTOS 2VS2 3. Lük ve 1. Lik Maçları
6 AĞUSTOS 1VS1 3. Lük ve 1. Lik Maçları
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 Temmuz : 2VS2
2VS2 Yarı Finaller

#2VS2 ASAS
#2VS2 WARRIOR
#2VS2 BATTLEPRIEST
#2VS2 MAGE
#2VS2 OKÇU

6539

#1VS1 ASAS
#1VS1 WARRIOR
#1VS1 BATTLEPRIEST
#1VS1MAGE
#1VS1 OKÇU

6544

6541

2VS2 Örnek Katılım Formu ;

Nick1 : ZaGoR (Priest)
Nick2 : Kaneki (Warrior)
Kuralları Okudum, her 2 charın da Reb 15 olduğunu onaylıyor ve kabul ediyorum.

6543

6542

1VS1 Örnek Katılım Formu ;

Nick : Sulimo (Battle Priest)

6540

~~ÖDÜLLER~~
6545

1VS1 ve 2VS2 Bilmeniz Gerekenler (MUTLAKA OKUYUNUZ)
Vs ler 21:00-01:00 Arasında olacaktır ve chara başka kişilerin girişini engellemek için rastgele bir sıra ile çekilecektir.
Vs ler başlamadan önce oyunculardan gelen istek üzerine 'Trade Ban' uygulaması yapılacaktır. Trade ban atılmış olan oyuncu; vs lerin tamamından elenmeden açılmayacaktır.
Etkinlik perşembe, cuma, cumartesi günleri saat 21:00-01:00 Arasın da yapılacaktır.
Vs ler Bitene Kadar Her Hafta ; Perşembe 2VS2 , Cuma 1VS1 , Cumartesi 2VS2 Şeklinde olacaktır. (İlk etap da, değiştirilmesi söz konusu olabilir. Burayı vs den sonra kontrol etmeniz de fayda vardır.)
Etkinliğe Katılabilecek Job Türleri (Battle Priest, Mage, Warrior, Okçu, Asas) Ödüller ise ayrı ayrıdır.
Etkinlikte verilecek olan KC kodunu dilediğiniz bir zaman da kullanabilirsiniz.
Toplam Ödül Havuzu 15.000 TL Değerinde KC'Dir.
2VS2 Camp2 Kapalı Arenada veya Futbol Sahasın da Attırılacaktır. Uygun görülmediği koşullarda veya 1VS1 lerde aynı clandan olunması durumun da bölge değiştirilebilir. Vs ye dışarıdan karışılması yasaktır.
Vs lerin bitmemesi halinde gm vs yi durduracak ve 2vs2 ler de kademeli olarak priest'e kalkan çıkart, armor çıkart, takı çıkart gibi vs yi bitirmek amacıyla istenecektir.
Eşleştirmeler burada açıklanan eşleşmelere göre random yapılacaktır. Belirli bir vs saatiniz yoktur. 21:00-01:00 arasında oyunda olmak durumundasınız.
Aşağıdaki kurallara lütfen göz atınız.
KURALLAR VE KOŞULLAR (MUTLAKA OKUYUNUZ)
Etkinlik Koşulları
0-) Turnuva Best Of Three dir. 2 Skora Ulaşan Üst Tura Geçer. Turnuva Sadece Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 21:00 ile 01:00 Arasında yapılacaktır. Vs başlama zamanınız eşleştirmelere göre sırası iledir. Yarı final ve final günleri (vs nin az olduğu günlerde) saat 22:00 veya 23:00 e aktarılabilir.
1-)Turnuvaya katılacak olan her char 'En Az REB 15' Olmalıdır. Aksi Halde Turnuvaya Katılamaz.
2-)Her Partyde Maximum 2 Priest Olabilir. (Bir Bp Bir İnt) (8vs8 16vs16 36v36) 2VS2 ler için bu durum 1 ile sınırlıdır (battle priest vs leri hariç)
3-)Holy Türü Potlar & 1440 Hp Pot Yasaktır.
4-)Bir hesap herhangi bir partide mücadele ettiyse eğer, farklı bir partiyle mücadele edemez. (
Farklı Tür Job Turnuvaları Hariçtir. Yan char ile farklı clanlara girip veya 2. bir clan kurup turnuvaya giriş yapmak yasaktır.) Örneğin ; Bir tp mage hem mage, hem mele turnuvasına katılabilir. Örneğin 1 priest hem mele hem mage turnuvasına katılabilir. Turnuva Da Olduğu Halde Trade Banı Gm Ye Yan Charı İle Açtırtma Tespiti halinde turnuvadan elenir.
5-) Ice 80 Yasaktır. Defance Warrior Yasaktır.
6-)-Turnuva sunucusunda karakter isimleriniz klan oyuncuların isimleriyle benzer olmamalıdır. (Örn; lPriestl / IPriestI / lPriestI vb.) Karakter isimlerinde yan yana benzer harfler 2 den fazla kullanılmamalıdır. (Örn; PrlIlest) .(Örn: Sagdaki, Soldaki, DescentAt, NovaAt, StaffVur, SagdakiMage, SoldakiWarrior, Sagadon, PartiBaskani, Solagit vb.) -Birbirini tekrarlayan, telaffuzu güç olan ve herhangi bir anlamı olmayan karakter isimleri yasaklanmıştır. (Örn; Czerwieckwiecien)
7-Katılım sağlayan oyuncular mutlaka 21:00-01:00 Arası Oyunda Olmalıdır.
8-Bir Oyuncu 1 Job ile 1 defa vsye girebilir Örneğin 2VS2'de 1 Priest 4 farklı job turnuvasına da katılabilir.
9-Respawn Sc Yasaktır. Kullanılması halinde gm inisiyatifindedir.
10-Town atma yasaktır. Atılması halinde gm inisiyatifindedir.
11-Call party kullanılamaz. Atılması halinde gm inisiyatifindedir.
12-Kurian Yasaktır.
13-Küçülme / Büyülme topu kullanımı yasaktır.
14-Vs esnasında mola alınamaz. Sadece Vs Başlamadan önce mola alınabilir. Eğer karşı taraf mola yazdığınız zaman durur ise yönetim karışmayacaktır.

15-Turnuva esnasında shouttan yazdıklarınızı görmeyiz, bu yüzden all chatten yazınız. Bir şikayetiniz var ise bunu turnuva esnasında yapmalısınız. Sonradan yapılan şikayetler değerlendirilmeye alınmak zorunda değildir.
16- Her Oyuncunun turnuva başlamadan önce 3 dk mola (Wc, Rpr, Sc, vb vb) hakkı vardır. Bu yüzden vs tarihiniz 1 saate kadar gecikebilir. Bu durumda sorumluluk kabul etmeyeceğiz. 21:00-01:00 Arası Mutlaka Oyunda Olmalısınız.
~~1VS1, 2VS2, 8VS8, 36VS36 Kuralları (Yenilendi)~~
1-)Rez scroll (respawn scroll yasaktır kullanılamaz.)
2-)Asit pot yasaktır. Priest Harici Kalkan Takmak yasaktır. (Bp Takamaz sadece Int)
3-)Turnuvada monument sistemi mevcuttur. Monument Detayları Konuda Mevcuttur. (Party ve clan vs ler)
4-)Bağlantı sorunu yaşayarak oyundan düşen oyuncu bizim sorumluluğumuzda değildir. Oyuna geri girdiğinde turnuva haritasında doğarak devam eder.
5-)Town özelliğini kullanan oyuncu direkt olarak o vs de mağlup sayılır. Karşı tarafa puan yazılır. (1vs1,2vs2,8vs8) (Town 8vs8 de kapalıdır.)
6-)DD türü defans eşyalar kullanabilirsiniz. Karşı Taraf ile anlaşarak dd siz vs atma teklifi all chatten yapabilirsiniz. Aksi halde yönetim karışmayacaktır.
7-)İllegal programlar, oyun dosyalarıyla oynamak yasaktır. Tespiti halinde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır.
8~)Turnuvayla alakalı olarak yetkili kendi insifiyatini kullanarak kuralı turnuvadan sonra dahi değiştirebilir, 2 tarafıda şampiyon ilan edebilir ve yetkilerini kullanabilir. Bu 2 Tarafı da üzmemek için yapılmaktadır.
9-)HP ve MP Rec. eşyalarının kullanımı yasaktır.(1vs1,2vs2) (Draki Pendant Hariç)
10-)PUS eşyalarından Can, Atak ve Defans özelliğine sahip olanlar kullanılabilir.
11-)Hera, Crisis vb. gibi şekil değiştirme parşömenleri yasaktır.(1vs1,2vs2)
12-)Yeniçeri, Valkyrie, Gryphon, Minerva ve Bahamut yasaktır.,(1vs1,2vs2) (Gizlemeniz yeterlidir.)
13-)Vs Event Sırasında Giysilerinizi değiştirmeniz yasaktır. (Örnek Chitin Giyerken Shell Takmak)(1vs1,2vs2) (Taktiksel anti-def tak çıkartlar hariçtir. )
14-)Mücadeleler esnasında rakibi tahrik edici, küçük düşürücü davranışlar sergilemek yasaktır. (Hakaretler de dahil) Yapanlar Uyarılır, uyarılara rağmen devam eder ise küfür eden kullanıcın cezası yetkilinin taktirindedir.
15-)Benzer nickler açmak yasaktır. Clan isim değiştirmek yasaktır.
16-) Eğer Oyuncu AFK ise; Etkinlik alanına çekildikten sonra AFK olan oyuncuya 3 dakika süre tanınacaktır.
17-) Geri cekilmeler serbesttir. (Orn:kupluyken geri cekilme, skor avantajı ile yenmeye çalışmak için geriye çekilme vb.) Bunlarla alakalı olarak bunun önüne geçmek için hali hazırda zaten monument sistemi mevcuttur. Partynizden 1 oyuncu video alması sizin yararınıza olacaktır. Herhangi bir şekilde size karşı ithamda bulunulur ise, bunu kanıt olarak sunabilirsiniz.
18~) Kuralları etkinliğe katılan tüm oyuncularımız kabul etmiş ve okumuş sayılır. Kurallara uymayan kişilerin o vs esnasında vs attığı clana puan aktarımı yapılır, mağlup sayılır. (vs devam eder,durdurulmaz turnuvadan sonra şikayetleriniz incelenerek gereken yapılır)Turnuva devam eder. Elenmez veya diskalifiye olmaz. (elemeli maçlarda 2 taraf anlaşabilir ise maç tekrarlanır , eğer anlaşma sağlanamazsa haklı olan taraf üst tura çıkartılır, yetkili uygun gördüğü durumda maçın tekrarlanmasına tek başına karar verebilir)
19~)- (8vs8) Hükmen galibiyet skoru 100 – 0’ dır. Süre 16 dakika olarak açılacak ilk 1 dakikası hazırlıktır. ilk 1 dakika dolmadan vs başlamaz.
20~) Ödüller hk : turnuvaya katılım oranı düşük olur ise (joblarda) hediyelerde %50 ve üzeri azalma yapılacaktır. Katılım yüksek ise hediye miktarı değişmeyecektir. Turnuvaya 8 Clan Altı katılım olur veya turnuvaya katılan clanların birçoğu turnuvadan çekilir ise homekoworld turnuvayı iptal etme hakkını elinde tutar.
21~)Eşleştirmeler deki günlük plan, sıraya göredir.
22 - ) Yetkili uygun gördüğü takdirde taktirde süreyi durdurabilir, süre ekleyebilir veya turnuvayı baştan başlatabilir.
23 - ) Turnuvaya girdikten sonra giren üyeler titizlikle incelenecektir.
24 - ) Server değişimi yapmak yasaktır. Server değişimi yaptığı tespit edilen clanlar turnuvadan elenecektir. ( Farklı serverlarda oynadığı tespit edilmesi )
25 - ) Kiralık item yasaktır. İzin almadan vs alanına çekildikten sonra skill-stat sıfırlamak yasaktır.
26 - ) Turnuvaya katılıp gelmeme durumunda karar yöneticinin taktirindedir. Dilediğini yapmakta özgürdür.

Saygılarımızla,

6536

Homeko World Team ®
Since 2011

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

GriAy

Well-Known Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
10 Eki 2021
14
1
1,722,466,330
13,199
Nick : GriAy (Okçu)
Kuralları okudum , Charımın reb 15 olduğunu onaylıyorum ve kabul ediyorum.

Son düzenleme:

dpewsma

Well-Known Member
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
26 Ağu 2016
7
9
8,736,648,639
1,771
1v1
nick:KraLk0brA ( warrior )

2v2
nick:TIFAAAA ( priest )
nick:KraLk0brA ( warrior )

Son düzenleme:

GriAy

Well-Known Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
10 Eki 2021
14
1
1,722,466,330
13,199
Nick : GriAy (Asas)

Son düzenleme:

KUCUKHAMSİİİİ

Well-Known Member
10 Haz 2022
12
1
221,661
1,340
Nick1:BETERRRRRRRRRRRRRRRR (priest)
Nick2:Thebad (warior)

Son düzenleme:

KUCUKHAMSİİİİ

Well-Known Member
10 Haz 2022
12
1
221,661
1,340
Nick1:BETERRRRRRRRRRRRRRRR (priest)
Nick2:Efsanem(Asas)

Son düzenleme:

KUCUKHAMSİİİİ

Well-Known Member
10 Haz 2022
12
1
221,661
1,340
Nick1:BETERRRRRRRRRRRRRRRR(priest)
Nick2:WamosBienIsBack(Bp priest)

Son düzenleme:

KUCUKHAMSİİİİ

Well-Known Member
10 Haz 2022
12
1
221,661
1,340
Nick1:BETERRRRRRRRRRRRRRRR(priest)
Nick2:Efsanem(okçu)

Son düzenleme:

CapodiCapoddi

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2020
31
9
8,736,648,639
11,119
Nick1 : AilenizinPriesti (Priest)
Nick2 : SeyrederAlemBeni (Warrior)

1OuR

Well-Known Member
1 Yıllık Üye
25 Tem 2022
2
0
2,618,365
273
1w1
CarovnikClausThall (Mage)

Son düzenleme:

CapodiCapoddi

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2020
31
9
8,736,648,639
11,119
Nick2 : HenrietteAzzura (Battle Priest)

CapodiCapoddi

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2020
31
9
8,736,648,639
11,119
Nick2 : CapodiCapoddi (Mage)

CapodiCapoddi

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2020
31
9
8,736,648,639
11,119
Nick2 : GriAy(Asas)

CapodiCapoddi

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2020
31
9
8,736,648,639
11,119
Nick2 : TSK53_ (Okçu)

CapodiCapoddi

Super Moderator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
8 Eki 2020
31
9
8,736,648,639
11,119
CapodiCapoddi (Mage)

SergeiDragunov_

Well-Known Member
1 Yıllık Üye
15 Eki 2021
6
0
1,158,718
1,582
Nick1 : xAndreS (Priest)
Nick2 : Sergei (Asas)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...