Merhaba, yanlış anlaşılmadan ve hatamdan dolayı ban yedim.

muK

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
30 May 2017
71
8
8,736,689,702
3,093
Karakter Adı: JeLeNa
Hesabın Kapatılma Tarihi: 09.12.2019
Hesabın Kapatılma Sebebi: Bot
Savunma: Merhabalar, böyle bir konu açtığımdan dolayı üzüntümü başta belirtmek isterim. Yıllardır bu serverda olup mute cezası bile almayan birisi olarak böyle bir konu ile buraya gelmek istemezdim. Serverın eskilerindenim ve sevilen bilinen bir asas charın sahibiyim. BF zamanı arkadaşlarım priest lazım diyince açtığım int priest ile oyuna hızlıca giriş yaptım , ama X bir serverda başka PC'min olmadığı için Multisini kullanıp farm yaptığım için kullandığım bot ile buraya giriş yaptım.. Burası kocaman bir hataydı farkındayım, arkadaşlarla beraber ufak bir PK attıktan sonra BF'nin son dakikalarda kahvaltıya gidicektim ve genieyi açıp slota bıraktım, BF'nin son dakikalarıydı döndüğümde BF bitmiş char EMC'de oturuyordu DC yemiştim.(Yaklaşık 2-3 Dakika bitimine vardı) Ve girdiğimde banlandığını gördüm.(Bot açacağım bir ortam hiç bir zaman olmadı olamazda geniem herşeyim varken) Memo yada herhangi yetkili birisindende şunu rica ettim ben oyunda PK yada FARM'da bu bot ile bir canavara yada rakibime dokunmuş muyum? Bir üstünlük için kullanmış mıyım? Bunlara bakıldıktan sonra eğer ki yaptıysam hesabımın banlı değil direk silinmesini isterim. Bunları yapmamın anlamı yok çünkü her daim arkadaşlarımla beraber PK'da olan full + full pus vs olan bir insanım. Loglarımdan ve sitedende gözükeceği gibi parasıyla +30 bin'in üzerinde KC almış bir insanım. Eğer bot ile birşeyler elde edecek olsam bu kadar para yatırmazdım. Ve bunca yıl mute bile yemeden geçmezdi. Diyecek pek birşey bulamıyorum yeniden tekrarlamak istediğim BOT ile bir kişiyi boşverin bir canavara bile üstünlük sağladığım birşeyin kanıtı vs. var ise hesabımın komple silinmesini istiyorum. Bu rezillik bana yetiyor zaten.. Tekrardan kusura bakmayın, böyle bir konu ile karşınızda bulunmak istemezdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GASP

Clan Başkanı
Clan Başkanı
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
3 Mar 2015
263
45
4,294,967,295
7,776
Kabul edildi.
Botun çalışma sistemini bilmiyorum. Exe'yi çalıştırdığında yada oyuna girdiğinde hala oto bot'un çalışıyor olduğunu görmüş ve buna rağmen kapatmamışsan eğer kesinlikle haklı bir ban yemişsin, açılması söz konusu bile değil. Basitce birkaç dakikanı ayırıp relog atıp temiz bir şekilde girmek varken hala devam ettirmiş olabileceğini düşünüyorum bu açıklamalarından dolayı. Ancak dediğim gibi botun çalışma tarzını bilmiyorum. Gm'ler tarafından bir kontrol gerekli bu durum için. Söylediklerinde haklı olup olmadığını aydınlatmak açısından banlayan gm tarafından inceleme yapılmalı. Servera ne kadar kc yatırdığın yada bir kez bile mute yememiş olman burda önem teşkil etmiyor.
Karar : Söylediklerini doğrulayacak inceleme sağlanabiliyorsa eğer pişmanlık unsuru göz önüne alınarak bir kereye mahsus banı açılabilir. Ancak aksi bi durum söz konusu ise banı kesinlikle sabit kalmalıdır.

muK

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
30 May 2017
71
8
8,736,689,702
3,093
Kabul edildi.
Botun çalışma sistemini bilmiyorum. Exe'yi çalıştırdığında yada oyuna girdiğinde hala oto bot'un çalışıyor olduğunu görmüş ve buna rağmen kapatmamışsan eğer kesinlikle haklı bir ban yemişsin, açılması söz konusu bile değil. Basitce birkaç dakikanı ayırıp relog atıp temiz bir şekilde girmek varken hala devam ettirmiş olabileceğini düşünüyorum bu açıklamalarından dolayı. Ancak dediğim gibi botun çalışma tarzını bilmiyorum. Gm'ler tarafından bir kontrol gerekli bu durum için. Söylediklerinde haklı olup olmadığını aydınlatmak açısından banlayan gm tarafından inceleme yapılmalı. Servera ne kadar kc yatırdığın yada bir kez bile mute yememiş olman burda önem teşkil etmiyor.
Karar : Söylediklerini doğrulayacak inceleme sağlanabiliyorsa eğer pişmanlık unsuru göz önüne alınarak bir kereye mahsus banı açılabilir. Ancak aksi bi durum söz konusu ise banı kesinlikle sabit kalmalıdır.
Teşekkür ederim düşüncelerin için. Yazdığım gibi BF'ye acil priest lazım olunca hızlıca girdim, ama hiç bir türlü aktif etmedim kullanmadım, ki bana göre int priestte genie vs herşey varken kullanılması zaten mantıksız birşey, genienin yaptığı şeyleri yapıyor sonuçta, sonlarına doğru yani 2-3 dakika kala slota geçtiğimiz için genie açtım kahvaltıya geçtim, ama genieler kontrol edilirken sanırım altta oda gözüktüğü için haklı sebepten ban atıldı(Pasif şekilde olduğu gözüküyordur).. Kahvaltımı yapıp geldiğimde BF çoktan bitmişti ve EMC townda DC yemiş şekilde duruyordu girdiğimde blocked gördüm. X'bir serverda multi olarak kullanıyorum.(başka bilgisayarım olmadığı için, oradada başka şekilde kullanmıyorum herkes biliyor) Bunuda belirttim zaten. Ben bu konu için hergün kaç kişiyi incelettiren bir insanım. Aktifleştirip kullandığıma dair bir kanıt,belge var ise zaten hesabın silinmesini istiyorum senelerdir burada oynuyorum hesabın geçmişine bakılırsada bu görülücektir. Gerçekten bu hatam için tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum. Oyundan ve arkadaşlarımdan 2 gündür uzağım döndüğümde herkesle ayrı ayrı görüşeceğim. Hakkınızı helal edin böyle birşey yüzünden karşınızda olduğum için.

Paxim

Administrator
Yönetici
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 Eki 2017
282
72
4,294,967,295
19,249
söylediklerini dogruluyacak birşeyi gm ler kontrol edip bulursa banın açılabilir ama dogrulanmazsa banlı kalmasından yanayım

muK

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
30 May 2017
71
8
8,736,689,702
3,093
söylediklerini dogruluyacak birşeyi gm ler kontrol edip bulursa banın açılabilir ama dogrulanmazsa banlı kalmasından yanayım
Teşekkür ediyorum, inceleme ve kararı bekliyorum. Aklınızda soru işaretleri var ise sorularınızı bekliyorum, yada dediğiniz gibi GM ekibi soru işaretlerinide ortadan kaldırabilir tabi.
Not: Nasip olurda dönersemde istediğiniz yaptırımları yapmayada hazırım. Teşekkürler.

asilkan01

Well-Known Member
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
5 May 2017
79
21
8,736,659,889