BatuhanArinik3

Well-Known Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
28 May 2017
19
9
8,736,659,889
1,210
Bi kaç problem veya üzüntümü belirtmek istiyorum.Bugün pazar ranka bakıyorum en yüksek np kasan adam 3k kasmış. Ego slotlarında toplasan 7 8 kısı yok. Şimdi size soruyorum bu son açtığınız swde nekadar saçmaladıgınızı umarım anlamıssınızdır. bi monster stone kagıdı cıkarmıssınız mıllet lfcden emcden cıkmıyo. e eslanta etaroth ego koydunuz adamlar eslanttan cıkmıyo. e +3 takıyı ılk gunden actınız mıllet mattocktan cıkmıyo. peki biz kimi bulupta czde pk atıcaz. bi homekoworld useri olarak soruyorum acıldığı her swsinde oynadım. bundan önceki dbsinde czde ön kapıdan dışarı adım atamıyodum şimdi önüme adam cıkarsa seviniyorum. sizcede bazı şeyleri yalnış yapmadınızmı. bence hala düzeltmek için geç değil bi homekoworld oyuncusu oldugum ıcın ve burda guzel bı oyun oynamak ıcın bunları yazıyorum kendi görüşüm.

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,942
tekrar söylüyorum +3 takı var ve +8 item var bunlari yapmak zor herkes ugrasıyor gecelerı efsane pk var her yer full adım atmaya yer yok teamler kendilerini anca toparlıyolar +1 +2 takı yapmaya herkes calısıyor ve MS slotları Bus slotları fragmentler full yer yok sabah 6da her slot fulldu cok iyi pk vardi pazar günüde suan cok kalabalık , Diğer slotlarda Eslant da ego olmasıda zararı yok 3dakıka bir 2ego cıkıyor onu hiç bir şey yapamayan boş durup sıkılmasın ınsanlar dıye ekledık daha güzel oldu