YouGonnaHearMeROAR

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
27 Ara 2015
153
44
0
0

demiyim demiyim diyorumda fatih harbi çok boş 1 adamsın kardeşim seni seviyorum biliyorsun ama dost acı söyler...
1. bu clandan hiçkimse artık seni ciddiye almıyor ne attığın pm nede forumda actığın asılsız saçma sapan konularına cevap vermezler...
2. 7 kişi demissin üste foto koydum 1 bak . vs sonrası ya kanka bizi kestiniz çok hırslandım size... diyen sendin.
3.biz sizle 8vs8 atıcaz dedik adam gibi geldin ts pazar günü atıcaz diye ta ki sen yine saçma sapan bize ego farm yaparken flood atıp küfürlesinceye kadar ... amacın ne anlamıyorum gercekten vs atıcaz demişiz neyin peşindesin durup durup gelip sarıyorsun bize ortada bişey yokken neyse dediğim gibi bu clanda kimse senin ağzına bakarak haraket etmiycekler çünkü seni sallamıyolar...

son olarak sana dost tavsiyesi çocuk çocuk muhabbetleri bırak polemik yapıcaksan tadında yap artık benide baydın son olarakda o clana aldığınız cc priest deniz bizle oynarken sana oc diyip arkandan küfür etti bunu demiycektim ama salak salak bana flood atmadığım halde attığı için kendi kaşındı bunu bil sana ts 2vs2 teklif etti hatırlarsın sen kabul etmedin ts çıkınca da arkandan yalama salak oç teki dedi böyle karakter yoksunu bir arkadaş. iyi günler.

4jazkeny

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
133
46
0
0
:DDDd sen ne anlatttın allah aşkına yaaa sedat niye bu kadar geriliyon kardeşiim biraz tebessüm et yüzün gülsüün :D niye sana dert oldu clanda başka kimsenin agzı yokmu ? bırak tarakcı berberler kardeşler konusssun döksün içini Ben Rakip gördügüm insanla polemik yaparım Ama görüyorumki halen rakip olmıcak kadar Pasifler :D Vs gelemiyolar Neyse olayı şöyle Tatlıya baglıyalım Sen öyle söylersin Şizo abilerine Bizi gördügü Zaman Selam dursun önünün iliklesin yeter :D Şimdi İYİ EGO Slotu basmacalar attıcagım Special Moviyeyede böyle Detaylı bi cevaplar SSler bekliyorum senden Krdşm bize 8 sahnede nasıl düştügünüzü tek tek anlatırsın videoda nasıl olsa hep bi bahane var demi :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

4jazkeny

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
133
46
0
0
Ayrıca bi kaç şeyde yine ögreten ve öncü olayım size aydınlatayım sizi Burası Pvp Pvp'nin anlamını biliyormsunuz ? Vs ne demek falan bunların anlamlarını bi ögrenin isterseniz :D Ben bu oyunu istanbul beyefendisi olmak için yada Dost kazanmak Arkadaş olmak herkesle muhabbbet etmek için oynamıyorum oyun strateji , ve savaş üzerine kurulu zaten siz piskolojik olarak yenilgiyi kabul etmissiniz ben en iyisiyim pvp alemininde dostlarımda öyle en iyisiz gelip sizin clandan 1 kişinin adını bile dogru düzgün bilmem benim clanımdaki adamlar hakkın o böyle dedi bu böyle dedi tarzında 13 yaşında kız kavgası cıkarma cabalarına girmeyin Şimdi biz kafa kesmeye devammm Siz ego kesmeyee devam Moruq Kudur xd :D

YouGonnaHearMeROAR

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
27 Ara 2015
153
44
0
0
abilerine ? kudur ? SD:SD:DS boş yapmaya devam et fatih... video yapmakda özgürsün pk kestiğin sahneler koyar koyar egonuzu tatmin edersiniz +cevap movie benden gelir merak etme. bu arada kendi yaptığınız şeyleri mesela egoda np kasma olaylarını bize yorma bizimkiler farm yapıyor orda np değil benden de artık cevap alamıycaksın kendine iyi bak kudurmaya devam forumdan bb.

Moderatör tarafında düzenlendi:

4jazkeny

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
133
46
0
0
abilerine ? kudur ? SD:SD:DS boş yapmaya devam et fatih... video yapmakda özgürsün pk kestiğin sahneler koyar koyar egonuzu tatmin edersiniz +cevap movie benden gelir merak etme. bu arada kendi yaptığınız şeyleri mesela egoda np kasma olaylarını bize yorma bizimkiler farm yapıyor orda np değil benden de artık cevap alamıycaksın kendine iyi bak kudurmaya devam forumdan bb.
:D moruk madem iysiniz nedne vs atmıyoruz ? maden oynuyorsunuz neden bizle oynamıyorsunuyz ?_ kimle rakip olucagız biz bu swde rakipsiz kalmak cok tadsız ?

YouGonnaHearMeROAR

New Member
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
27 Ara 2015
153
44
0
0
:D moruk madem iysiniz nedne vs atmıyoruz ? maden oynuyorsunuz neden bizle oynamıyorsunuyz ?_ kimle rakip olucagız biz bu swde rakipsiz kalmak cok tadsız ?
cevabını verdiğim soruları sormakdan vazgeç yada söyle yapıyım vs kaçıyoruz bunu clana söyle mutlu olun ego kasın egoda farm yapanları kestiğinizde duyduğunuz mutluluk gibi bb fatihcim hala seni seviyorum bu arada tam 1 badboysun :D

4jazkeny

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
133
46
0
0
Eyvallah moruk yeterince Tatmin olduQ Vsye gidemediginiz adamlar falan olursa charların ıd pas verin biz gireriz ExcellenT kalıın görüşmek üzere Vote for ExcellenT

mighty

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
23 May 2017
20
0
0
0
cevabını verdiğim soruları sormakdan vazgeç yada söyle yapıyım vs kaçıyoruz bunu clana söyle mutlu olun ego kasın egoda farm yapanları kestiğinizde duyduğunuz mutluluk gibi bb fatihcim hala seni seviyorum bu arada tam 1 badboysun :D
2li oynama olm delıkanlı ol lan azcık

BadBooyzZ

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
3 May 2017
7
2
0
0
bu yougonna herhalde o clanın ayakcısı konuyu paylasan baskası bu mal denyosu herseye atlıyor kendını boyle savunmaya gecırıyor yok oyle degıl boyleydı flan amına koyım gorende oyuncu sanacak bu mal dıngıllerını yazıQ

4jazkeny

New Member
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
22 May 2017
133
46
0
0
bu yougonna herhalde o clanın ayakcısı konuyu paylasan baskası bu mal denyosu herseye atlıyor kendını boyle savunmaya gecırıyor yok oyle degıl boyleydı flan amına koyım gorende oyuncu sanacak bu mal dıngıllerını yazıQ
:D oyuncu degiller kardeşim anca egodaki bpleri kesiyolar işte :) anlasmalı 8w8 gelemiyor bizimle :(