Sound Device Fail hatasi ve bir Istek!

KingCrime

New Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Mar 2018
2
0
0
0
Iyi Aksamlar bu sorunu kendim cözmeye calistim olmadi en iyisi sizlere sorayim dedim.
Simdi Launcher ve ISTIRAP yüklendikten sonra tam KnightOnline.exe acilmadan önce onunla birlikte Sound Device Fail adinda bir kutucuk acilip hata verior ve OK tusuna tiklamaniz gerekiyor tikladiktan sonra ise KnightOnline.exe kapaniyor.
3 Gündür urastim arastirdim donanimsal bir hatadir dedim Format atim sonra bir diger Laptopuma yükledim ondada ayni hatayi aldim.
Bu Servere yurtdisindan 3 arkadas baslicamiz icin onlara da söyledim benden 2 gün sonra onlarda indirdi ve betaya girmeye calisti ve sonuc ayni onlardada Sound Device Fail hatasi.
Yabanci Knight Forumunda bunun Anti Cheat ile alakali bir sorun oldugunu okudum ve bu Anti Cheatin yabanci Statik IPleri koruma amacli otomatik olarak banladigi yaziordu.
Bu noktadan sonra Serverin Teknik ekibinden yardim istedim onlarin önerisi Yan Oturum acip ordan girmekti
bunuda denedim ve o hatayi almadim evet ama bu sefer ID Sifreden sonra Server listesi gelmiyordu.
Bunuda anlatim kendilerine VPN dene dediler denedik fayda etmedi bircok farkli seyler denedim sonuc ayni.
Dün Gece bugün yeni sunucu gelecek ve giremeyenlerin sorunlari cözülecek denildi ki gelmiste anladigim kadariyla ancak bunun gercekten bizim sorunumuzu cözüp cözmedigini nereden bilecez?
Biz arkadaslarla nasil güvenipte KC alalim? Cözülmedi KClerin parasini geri mi istiyecez?
Bize 30 DK da olsa bu Sunucuyu deneme sansini verin ona göre bizde yolumuzu cizelim calismasa calismaz calisirsa ne güzel kcleri alir bekleriz.

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
Yeni sunucu geldi tekrar denermisin suan ?

KingCrime

New Member
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
13 Mar 2018
2
0
0
0
Denedim ve sonuc ayni ZarGoS da dün zaten söyledi Yurtdisina IPler saldiri riskinden dolayi kapaliymis ve Officalde de kapali olcakmis.
Biz de bu nedenle baslamamaya karar verdik.

Talk

Administrator
Yönetici
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
20 Ocak 2016
696
455
4,465,412,681
40,992
Denedim ve sonuc ayni ZarGoS da dün zaten söyledi Yurtdisina IPler saldiri riskinden dolayi kapaliymis ve Officalde de kapali olcakmis.
Biz de bu nedenle baslamamaya karar verdik.
sadece saldırı oldugu zaman kapatıyoruz belki sadece ilk gun vpn kullanıp gırebılırsın bu yenı sunucu gece aktıf oldu 00 00 dan sonra suan da deneye bılırsin

Oliverpeck

New Member
1 Yıllık Üye
12 Eyl 2019
1
0
0
0
I have the same problem, all my clan is from Brazil / Peru, on the last homeko server we had this error, so we gave up and tried months later to advise playing, and now everyone has this error again, please zagor you can do something ? one of your adm tells us the last time the ip was blocked a gateway was closed please we want to play on your server